Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488154
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δεν θυμαμαι αν πηγα την Πεμπτη η την Παρασκευη... Αφου εκανα μια μικρη βολτα στα περιξ, μιας και το καταστημα ειχε κοσμο το απογευμα (Τι εγινε, οσοι δεν φυγαν διακοπες απο κει περασανε????)ξαναμπηκα. Η τσατσα πολυ ευγενικη και συζητησιμη... Η Τζεσσικα, γερμανιδα οπως μου ειπε, εξαρχης μου εκανε στο ματι, αν και γενικα μ αρεσουν οι ψηλες γυναικες. Και αυτο, γιατι φαινοταν ευδιαθετη και με χαμογελο. Απο εμφανιση, για κοπελλα του χωρου ειναι πολυ καλη, κατι που το συνηθιζουν στο συγκεκριμενο καταστημα: Μετριο αναστημα, αδυνατη, οχι λεπτη ομως, με μικρες καμπυλες, βυζακια πορτοκαλι, αλλα στητα, εγχειρισμενα. Μαυρο μαλλι, μπλε ματια, σεξυ βαψιμο. 1 χαρα, ειπα και γω, και ετσι περασα στο δωματιο. Αν και αργησε να ερθει η κοπελλα και εμενα μου ειχε σηκωθει 3 φορες και πεσει αλλες τοσες, ωστοσο χαζεψα λιγο τσοντα που ειχε στην τιβι. Τελικα, ηρθε και οπως παντα με το χαμογελο. Χωρις πολλα πολλα, γδυθηκε και ριχτηκε στη μαχη, με πιπουλα καταπληκτικη χωρις βιασυνες, οταν εγω της ετριβα το πολυ ωραιο, αλλα πρησμενο, απο τους προηγουμενους συναθλητες, νουνακι της. Εκανε σαν να της αρεσει, επαιξα και λιγο με τα πορτοκαλακια της, και την βαζω κατω και της ανοιγω τα ποδια... Αν και σικε τα βογγητα, σου δινει την εντυπωση οτι η κοπελλα ευχαριστιεται... Επειδη η κατασταση με εφτιαξε παρα πολυ, εχυσα και γρηγορα αλλα εβγαλα και το θηριο απο μεσα μου. Ειχα να νοιωσω ετσι σε τετοιο καταστημα απο τον καιρο της θρυλικης Ιζαμπελλας, που δουλευε στο ιδιο. Αν και η Ιζαμπελλα δεν συγκρινεται, παντως εγω το φχαριστηθηκα σαν εκεινο τον παλιο καλο καιρο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2009
Όνομα κοπέλας
Τζέσσικα
Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού