Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη φορά με CT αν και ειχα κάποια εμπειρία με CG σε δικό μου χώρο.Για την KIM δεν ειχα διαβάσει τίποτα και δεν την ηξερα.Απλώς ζήτησα απο το πρακτορειο να μου κανονίσει ενα ραντεβού και μου την πρότεινε.Πηγα λοιπόν σε μεγάλο Ξενοδοχειο της Θεσσαλονίκης,ομολογουμένως λίγο σφιγμένος για το τι θα συναντούσα.Δεν ειμαι νέος και αυτό που μου λείπει ειναι η αγκαλιά,η τρυφερότητα,τα φιλιά,η συμμετοχή της παρτενέρ μου.Μέχρι τώρα η μικρή εμπειρία μου έλεγε ,οτι κάνουν απλώς την δουλειά τους και τέλειωσε.Μου άνοιξε λοιπόν την πόρτα ενα πολύ όμορφο κορίτσι γελαστό με ωραία εσώρρουχα και ψηλοτάκουνα.Τωρα που βλέπω τις φωτό διαβεβαιώνω οτι ειναι πολύ πιο όμορφη στην πραγματικότητα.Απταιστα αγγλικά αφου ζεί πολύ καιρό στην Αγγλία και μετα ντουζάκι.Μόλις βγήκα,ειπα να σπάσω τον πάγο και της είπα ανοικτά τι ζητώ.Αρχισε λοιπόν τα φιλιά,υγρα και βαθειά και ένοιωσα πραγματικά ευχάριστα,μετά αρχισε να με χαιδεύει και να τρίβεται πάνω μου.Πολύ ωραία!!Σκέφτηκα.Φορούσε ακόμα το εσώρρουχο της,όταν προσπάθησα να της χαιδέψω το πιπίνι και μου λέει το εξής ωραίο:Επειδη θα γίνω μουσκεμα αν με χαιδέψεις,να το βγαλω να μην μου μουσκευτεί????Πρώτη φορά με αγοραιο έρωτα ακούω να υγραίνεται με τα χάδια.Και πράγματι αγαπητοί φίλοι,ήταν υγρή!!Αυτό με ανέβασε αμέσως,αφού η συμμετοχή της κοπελλας ειναι για μένα πρωταρχική.Άρχισε λοιπόν να με γλείφει με το υπέροχο στοματάκι της,οπου πολύ σύντομα με τελείωσε για την πρώτη φορά.Αρκετός χρόνος λοιπόν για δεύτερο γύρο.Ντουζάκι πάλι και είπα να δοκιμάσω,πόσο το θέλει κι αυτή ή απλώς υποκρίνεται.Αρχισα μετά απο λίγο να την φιλώ εγώ,πρώτα στο στόμα μετα στο λαιμο και μετά κατέβηκα στο επίμαχο σημείο.Αγαπητοί φίλοι ήταν κάτι το υπέροχο.Μύριζε σαν λουλούδι και ήταν απαλή σαν μετάξι και το κυριώτερο ηταν μούσκεμα.Βρήκαμε τρόπο,γωνία,σωστό ρυθμό και για να μην πολυλογώ μετά απο λίγα λεπτά έφτασε σε ένα οργασμό που έτρεμαν τα ποδαράκια της και όλο της το κορμί.Και δεν υποκρινόταν αυτό είναι σίγουρο.Ηταν μούσκεμα.Με τρέλλανε αυτό..Υστερα σκουφάκι όπως ηταν μούσκεμα,αυτή απο πάνω για λίγο με πολύ ωραίες κιήσεις και μετά στα τέσσερα όπου δεν άντεξα και τελείωσα.Τέλεια εμπειρία για μένα.Το κορίτσι αν το φερθείς καλά σου το ανταποδίδει και το νοιώθει αυτό που κάνει.Σιγουρα θα επιδιώξω να την ξαναδώ.Thanks a lot my sweet Kim

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 28, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
gpap59
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.014
Πόντοι:
91
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού