Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488185
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την πέμπτη λοιπον που μόλις πέρασε και αφου είχα πάρει την Κάτια και απογοητεύτικα είπα να πάω να δοκιμάσω την θεα τυχη στα χειρια της Καρολαιν..Οκ σωματαρα, πολύ τσαχπινιάρικο προσωπάκι αλλά το τόσο πλαστικό και το μικρωκαμμωμένο του σωματος της απλά δεν ειναι ο τυπος μου (σκεφτητε ένα τύπο 1,92 και 107 κιλά όγκου από πάνω της..δεν την λυπάστε?? ...Επειδη ήταν αργα και η μερα του ρεπο τελείωνε (και καλά ρεπο με τοση δουλεια εκτος) πηρα το απλό προγραμμα ..Σκάει μέσα και ήμουν ξενερωμένος απο νωρίτερα...βαζει τα δυνατα της με χαμογελα, αστειακια και λοιπα.Εντελως προστυχατζα η τυπισσα..Δεν κάνει για παιδακια θα τους αφησει σοκ..Μετα την πολύλεπτη πίπα της μου κάνει..Are you tired or you will fuck me?Πιανουμε πάλι χαβαλοκουβέντα (που δεν κάνει για παιδακια και πάλι)του τύπου I may be tired but you should be more...Απαντηση της επι λέξη!!!?!?!?!No baby today only 24 fucked me...Ussually it is up to 32 and something...Οκ απαντάω και ξεκινάω το πιο kinky γαμήσι στη φάση που είμουν..Ναι το διασκέδασα και η τύπισσα ξέρει να κουνιέται και να πεταει αυτες της γαμάτες κραυγές πορνοσταρ...Την στύνω τελικά σε ιεραποστολικό, σηκώνω πόδι πανω στο ώμο και ...Ηρθεν το τέλος...Μια χαρα και η Κάρολαιν και σωστες οι κριτικές όλες κατα μέσο όρο αλλά να το πούμε...ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΠΟΥΛΙΔΕΣ!!!ή δεν θα μπουν στο νόημα και θα ξενερλωσουν..Η στην θέα μια τέτοιας φάσης θα κολώσουν και δεν θα πάρουν τα μέγιστα που έχει αυτό το γνήσιο πορνίδιο να δώσει!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Καρολάιν
Stratocaster
Μέγας
Εγγραφή:
21 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
1.674
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού