Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294633
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ωρα μεσημεριανη και μετα απο τσαρκα Φραντζη, Κασσανδρας 3, 4, Κωνστ/λεως 94, Σπ.Πατση, Βριλλησου 46 (δεν ξερω αν ξεχασα κανενα) κατεληξα στο εν λογω στουντιακι και στο Αννετακι απο την Ισπανια (ουααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα)! Ε μην τρελαθουμε κιολας....

Το Αννετακι εχει πλουσια τα ελεη. Βυζαρα λιγο πεσμενη αλλα της παει πολυ και ειναι και πολυ καυλιδερη. Κορμι γενικα πολυ καλο. Δωματιο και 70 με 69 και η μαχη αρχιζει. Ελαφρυ χαμουρεματακι και ο λαζαρος αναστηθηκε!!!

Εκει ξεκινησε ενα σχολιο για τον λαζαρο που συνεχιστικε σε ολη την συνευρεση. Και τι τερας ειναι αυτο και αλλες τετοιες μαλακιες. γρηγορα καποτουλα και με στινει διπλα στον καθρεφτη στα ορθια και αρχιζει ενα ρουφεν ρουφεν αλλο πραγμα!!! με αναστατωσε το θηριο. Τα εβλεπα και ολα στερεοφωνικα χαρη στον καθρεφτη...

69 μετα και το μουνι μυρωδατο και σε εφτιαχνε να το σκισεις. ιερο, στα 4, αυτη απο πανω, ξανα πιπα, στο πλαι, ξανα στα 4 λιγη μαλακια πολυ παιχνιδι με τα βυζια και χυσιμο στα 4 ενω ειχα τα βυζια της στα χερια μου. πολυ δυναμη και πολυ καυλιαρα. Αυτα με λιγα λογια για την συνευρεση και επικεντρονομαι αλλου.2 πραγματα με χαλασανε. 1 Η υπερπροσπαθεια στα βογκιτα (λιγοτερο) 2 Η παρλα της(περισοτερο). Πω πω ρε μαγκες γλωσσα δεν εβαλε μεσα η... Ανεττα σε ολο το 20 λεπτο που ειμασταν μαζι. Ρε δεν σταματησε! Και τι πουτσος, μου εσκεισες την μουνα μου και η μουνα μου ετσι και η μουνα μου αλλιως. Αλλα μπορω να πω οτι αν το μαγαζι συνεχισει ετσι με τις υποδειξεις πελατων για βελτιωση, οπως μωρομαντιλα λογω ελειψης τρεχουμενου νερου και ψυκτη για τον διψασμενο πιτσιρικο1 , καλο θα ηταν να προσφερουν και ενα ζευγαρι ωτοασπιδες οταν δουλευει η Αννετα. Αν το κανετε, ενα μπουκαλακι λιπαντικο για την κοπελα απο μενα γιατι μαλλον τα τελειωνει γρηγορα. Η υπηρεσια φιλοτιμη και σεβαστη. Συνοψιζοντας καλο VFM και εννοειται οτι θα ξανατιμηθει αρκει να μην ειναι τοσο θεατρινα την επομενη φορα και τοσο βουτιγμενη στο λιπαντικο. Μπραβο κουκλα εισαι αστερι αλλα θα μπορουσες και καλυτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Αννέτα
Υπηρεσίες
anoixtomyalos
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
4.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού