Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 137 10
Sex Studio 124412
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Κυριοι ειμαι εξω φρενων.

"Ενημερονομαι" απο το site του studio edem και βλεπω δευτερα πρωι η Εμιλυ. Μαλακια δικια μου, που δεν το ειδα πιο προσεκτικα. Η ημερομηνιες ειναι απο τον Ιουνιο!!! Φτανω στο στουντιο και μ ανοιγει η τσα. Μου λεει εχουμε κριστι να την δεις και αμα σ αρεσει να ξερεις οτι θα περασεις σουπερ στο δωματιο, ειναι καταπληκτικη! Κρυαδα που δεν ακουσα το ονομα Εμιλυ. Ερχεται η Κριστι. Την βλεπω και ειναι ενα ρουμανακι μετριο στη φατσα με εφηβικο κορμακι. Επειδη τις ειχα τις καυλες μου και το βραδυ θα σφαξω μια γκομενα μου μιλφ ειπα να δοκιμασω το "καταπληκτικο" ρουμανακι. Μπαινω πληρωνω 50€ και περιμενω. Ερχεται σχεδον αμεσως. Παραθετω ακριβη διαλογο: Γεια σου τι κανεις? - Καλα ειμαι. Θα το βγαλεις αυτο?( το εσωρουχο μου ) -Να το βγαλω εκτος αν ξερεις κολπα με το εσωρουχο φορεμενο. -(γελια)Πως σε λενε? -Με λενε ........ - Ποσο χρονων εισαι? - 35 Απανταω. - Εσυ? - 20 μου λεει. Και μου λεει ξαπλωσε. Βαζει καποτα στην μπαμια μου και ξεκιναει πιπα για να την σηκωσει. ετσι ξερα. Χωρις καμια αλλη κινηση προκαταρκτικου περιεχομενου. Οπως καταλαβαινεται οι εμπειροι, και η σταση του σωματος της ηταν τετοια που δεν μπορουσα να αγγιξω τιποτα. ουτε βυζια ουτε κωλο. Λεω μεσα μου ηρθε η ωρα να βιωσω και γω τη πρωτη πατατα. Και δεν επεσα εξω. Μετα λοιπον το μετριο αλλα φιλοτιμο τσιμπουκι και αφου ειχαμε ανταποκριση συστηματος, σηκωνεται το ρουμανακι και ανεκφραστα τελειως πασαλειβεται με κρεμα, και παιρνει τα μαξιλαρια, τα βαζει κατω απο την κοιλια της και περνει σταση στα 4. Εγω εμεινα καραμαλακας. δεν πιστευα αυτο που εβλεπα. Ουτε καν ρωτησε αν θελω κι αλλο πιπα ή εστω τι σταση θελω. χαμογελασα και τον εχωσα. Αρχισα να το χωνω και ειπα οτι αφου θες να με τελειωσεις στα γρηγορα θα βρεις τον μαστορα σου. Αργω που αργω, αν το επιδιωξω κιολας, νυχτωσαμε. Αφου την παιρνω ετσι δεν θυμαμαι για ποσο αποφασιζει να γυρισει ιεραποστολικα και παλι μονη της!!! Την Ακουμπισα λιγο και την ειπα να ξαναγυρισει. Δυσανασχετισε, στραβωσε γιατι φανηκε οτι ηθελα να αργησω και εκει το φχαριστηθηκα. Σφυροκοπημα, χυσιμο και αντε γεια σε χρονο dt απ το δωματιο. Συμπερασμα? Πουτανα του 10€ σε μαγαζι για ιεροδουλες του 50€. Φταιει αυτη? Οχι βεβαια. Το κοριτσακι αυτο εμαθε στην Τιμισοαρα και αυτο κανει. Ουτε προκειται να αλλαξει. Δεν την ειδανε? Δεν ξερουν τι βαζουν στο μαγαζι τους? Εγω αν ημουν ο μαγαζατορας θα την ειχα πεταξει εξω. Εχουν περασει τα καλυτερα απ το μαγαζι αυτο. Να κρατησουν το επιπεδο και να σεβονται τον πελατη. Αλλιως θα παρουν ξανα τα α....δια μου. Και ρεπατζου να ειναι καλυτερα κλειστο παρα αυτο το κακουργημα. Φυσικα η τσα δεν εμφανηστικε να με ρωτησει αν περασα καλα και να με ξεπροβοδησει οπως γινεται συνηθως. Σωθηκε η τσα συναγωνιστες σωθηκε. Γιατι αυτη θα τα ακουγε. Ε οχι και να με περνανε για μαλακα. ΜΑΥΡΟ ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΡΟΣΤΕΡ. ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΕΘΑΝΑΝ. ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΑΥΣΤΗΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ. ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΜΑΓΚΕΣ. Χαρη λοιπον στους κακους σας χειρισμους ουτε τα αστερια του μαγαζιου σας θα ξανατιμησω. Μετα τιμης, ο πελατης σας ανοιχτομυαλος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2009
Όνομα κοπέλας
Κρίστυ
anoixtomyalos
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
4.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού