Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325818
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο προτροπη φιλου μου μπενω μεσα αποφασισμενος να δωκιμασω τη μονικα με λιγες επιφυλαξεις πηρα το απλο των 40 παω στο δωματιο και σε λιγο σκαει το μωρο τσεχα 23 χρωνων οι φωτο της που υπαρχουν στο site του οικου νωμιζω οτι την αδικουν η κοπελα ειναι πολυ ποιο ομορφη απο κοντα ποιο αδυνατη γενικα μουναρα φατσουλα γλυκια μαυρα μαλια ισια σωματακι αδυνατο χωρις ιχνος κυταριτηδας με μεταξενιο δερμα και μπονους το απιστευτο βυζι της που μου ειπε οτι ειναι δικο της, απιστευτα καλοσχηματισμενο σκληρο τρελεναισε να να το χαιδευεις και να το γλυφεις. λοιπον συνενοηση στα αγγλικα δεν ξερω αν μηλουσε ελληνικα αυτη το ξεκινησε και το αφησα ετσι, φιλια και χαδακια προκαταρτικα τουλαχιστων προσπαθησε, η πιπα της κλασικη χωρις να σε απογειωνει. ξεκινησαμε απο πανω και χωρις να παραπονιετε οποτε της ελεγα να αλαξουμε στασεις με την πιο κορυφαια στα 4 οπου η κωλαρα ειναι και γααααμω! και τελειωσα αυτη απο κατω για να απολαυσω τα υπεροχα βυζακια της που αν και ξαπλα βλεπανε το ταβανι περιφανα.! Καποια βογγητα που εβγαζε, δεν το ειχε θελουν λιγο δουλεμα. γενικα μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις και καποια στιγμη θα την ξαναεπισκευτω ...σιγουρα. Πιστευω ειναι γυναικα που αν την δεις εξω ντυμενη με τα μινια και τα ξωβυζα θα σου φυγει ο τακος...! .-

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2009
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.149
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού