Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488354
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπαίνω στο γαμαζί, κάθομαι και μετά απο λίγο βλέπω στο σαλόνι ένα μούναρο 1.75-1.80, μελαχρινό με μακρύ μαλλί μέχρι τα κολομέρια και βυζάκι ωραό στητό φυσικό 2,5άρι. Μου λέει η τσα2 αυτή είναι η Λίλλυ και κάνει φουλα προγραμ στα 100 (με κωλούρι). Τώρα επειδή τη Λίλλυ της αλυσίδας την έχω ξαναδεί παλιότερα και την ευρισκα λίγο πιο γεμάτη για τα γούστα μου , δεν την είχα πάρει ποτέ. Αυτή η Λίλλυ σκέφτηκα θα είναι άλλη και προκειται για το ίδιο όνομα. Δίνω 50 -μια και δεν ήμουν σίγουρος για τι πρόκειται-,περνάω στο δωμά-, έρχεται η Λίλλυ και τη ρωτάω:

-έσυ είσαι? η γνωστή και απο πιο παλιά?

Ναί μου λέει αλλά 7-8 κιλά πιο αδύνατη !

-Ωραία κορμάρα έγινες, και τα βυζάκια σου είναι καύλα ,λέω

-Ευχαριστώ,Βαυαρικά φυσικά βυζία και κορμί μου λέει

Αγόρια , μιλάμε για μούνο κορυφαίο ! Μελαχρινό,ψηλό (1.80 υπολογίζω ), γαλανομάτικο, με απαλό και γυμνασμένο κορμί!

Αρχισα να χαμογελάω σιωπηρά (Ρε πούστη μου, σκέφτηκα, φαίνεται οι γαμαζότερες τις στείλανε όλες για αναβάθμιση).

Μου τρίβεται στα όρθια, γονατίζει μπροστά μου και αρχίζει να πιπώνει (με καπό- εννοείται) ασταμάτητα και βαθιά. Μετά απο 5-6 λεπτά αφου μ έχει καλοφτιάξει τη ξαπλώνω και αρχίζω το σπρώξιμο ανοίγοντας τις μπουτάρες της όπως ήθελα (σε όποια πιθανή στάση). Το αρκοντίσιο δουλεύει στο φούλ, αλλά με τέτοιο σπρώξιμο, αρχίζω να ψιλοιδρώνω. Ξαπλώνω και μούρχεται απο πάνω ιππαστί και τραβάει κι αυτή ένα μουνί γαμήσι, ενώ μου προσφέρει απλόχερα τα βυζάκια της, πότε για γλύψιμο και πότε για ζούληγμα. Στα 4 και με τέτοια κολάρα να μου χτυπιέται με ρυθμό και κάβλα, καταθέτω με πλήρη ευχαρίστηση !

Μάγκες μου, αν είχα χρόνο, την ξαναπήδαγα επι τόπου με χαρά.

Βαυαρικό, αληθινό, ποιοτικό μουνί ! Συνεννόηση στα Αγγλικά. Δε μου βγαλε GFE,ούτε PSE, αλλά τα 50 για τέτοιο μούναρο είναι παραπάνω απο VFM.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2009
Όνομα κοπέλας
Λίλυ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
15
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού