Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487261
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για αλλού ξεκίνησα, αλλά κάνοντας μια στάση είπα να δω τι παίζει. Νέο κορίτσι μου λέει η τσα2 και καλή μέσα. Αν και τη συγκεκριμένη αλυσίδα την έχω μαυρίσει, είπα να περιμένω να τη δω. Μετά απο κανά 5λεπτο σκαει μύτη ένα ψηλό, 1.70+, χωρίς τακούνια (με τα τακούνια ήταν γύρω στο 1.80), ξανθό με μακρύ μαλί, ωραίο πρόσωπο προμίλφ με κορμάρα θανατηφόρα και μαυρα σέξυ εσώρουχα κα ψηλές μαύρες γόβες. Είπα θα το πάρω γιατί μου άρεσε σαν εμφάνιση και βλέπουμε. Δίνω τη 50ρού και περιμένω. Μπαίνει στο δωμάτιο αεράτη και κλασσάτη η γκόμενα.

Αγγλικά μιλάς? μου λέει

Μιλάω μωρό μου, απο που είσαι εσύ κουκλάρα ? -λέω

-Καταγωγή απο Γαλλία αλλά μένω στη Γερμανία

(Εδώ σκέφτηκα ώχ τη πάτησα, αμα είναι Γερμανίας κατάλαβα , θα φάω ψύχρα και τιπικούρα και προς στιγμή χαλάστηκα)

Ομως είχα άδικο ! Η γκόμενα αρχίζει να μου βυζοτρίβεται με τα 2άρακια αλλά φυσικά βυζάκια της, που είχαν ρογίτσες πεταχτές και όμορφες και σε λίγο να και ο βαρκάρης να και το παλαμάρι!

Φοράει με τέχνη τη καπότα και αρχίζει τη πιό βαθειά πίπα που μου έχουν κανει ever!Πίπα κορυφαία, αργή στην αρχή πιο γρήγορη μετά, ξάνα αργή και όλο μέσα για αρκετή ώρα! Είπα να την αφήσω εκεί να πιπώνει έτσι θεϊκά μέχρι να τελειώσω, αλλά φαίνεται πως κι αυτή κατάλαβε πως το παλαμάρι είχε γίνει σίδερο και καβαλάει πάνω και μου αρχίζει μια αργή αλλά καβλερή ιππασία. Μετά απο λίγο κι ενώ δεν χόρταινα τη μέση της και τη κολάρα της και την αίσθηση του γυμνασμένμου κορμιού της, ξεκαβαλάεί και ξανά πίπα ! Συναγωνιστές μου, εκείνη τη στιγμή έχω χτυπήσει κόκκινο και άμα θέλει με τελειώνει, αλλά δεν το κάνει ! Θέλει να τη γαμήσω στα 4 ! Χαλάω χατήρι σε τέτοια μούνα? Στα 4 λοιπόν, χτυπάω και κολάρα και χαιδεύω και τις μπουτάρες της και πιάνω μια κορμάρα απιστευτη. Κορμί 20άρας αθλήτριας , αν και η γκόμενα όπως είπα και πρίν πρέπει να είναι 30+. Μετά ιεραπό- και μετά ξάνα στα 4, όπου μη αντέχοντας αλλο καταθέτω κανα μισόκιλο σπέρμα και ψάχνω ακόμη τα @@ μου.

Συμπέρασμα : Μια δυνατή εξάιρεση στο κανόνα της αλυσίδας που έχω μαυρίσει ξανά και ξανά ! Μακάρι να συνεχίσουν έτσι με τέτοιες μουνάρες και με καλή διάθεση προς τον πελάτη και θα τους ασπρίσω και πάλι και θα πάρω και προγραμματάκια πιο ακριβά !

Τέλος απο ότι μου είπε η γκόμενα, φεύγει τη Πέμπτη για Γερμανία (διακοπές) και θα είναι ξανά πίσω τη 1η Αυγούστου. Τη συστήνω σε όσους γουστάρουν ψηλές ξανθιές με κορμάρες γυμνασμένες φυσικά 2άρακια βυζιά και όμορφο προσωπάκι, ...αν και 30+

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2009
Όνομα κοπέλας
Σελίν
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
13
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού