Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367465
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εύα Πλιάτσα-πλιούτσα Πλιάτσα-πλιούτσα κατι μούπαθε η πούτσα!!!

Από μέρες που είχα δεί στο 4 τις φωτό της λεγάμενης μου κόλλησε ότι πρέπει να πάω να την γνωρίσω οπωσδήποτε. Φανταζόμουνα ψηλή νταρντανομούνα να σκύβει στο πανοκάσι και με βύζους στητούς 4+.. Έτσι εχθές μεταμεσονύχτια που τα καλά πουλάκια κοιμούνται κατηφόρισα γραμμή για το 3.

Λόγω ζέστης η τσατσάδες συζητούσαν στο πεζοδρόμιο. Το ουρί στο δωμάτιο με άλλο συμπολεμιστή.

Πρώτη εντύπωση , έκφυλο ξανθό με τακουνάρες με βύζους 3 και στο ύψος μόλις φτάνει να δει το ματάκι της πόρτας. Θα το δοκιμάσω ότι και να γίνει ο μικρός hoty με τράβαγε να μπώ οπωσδήποτε στο δωμάτιο, άλλωστε του το είχα τάξει.

Πήρα το απλό. Περίμενα ξάπλα και σε 10 λεπτά μπαίνει στην αυλαία η ξανθιά φαντασίωση κατευθείαν στον little hoty ο οποίος σαν σωστός τζέντλεμαν την περίμενε όρθιος. Μπήκε ο σκούφος και άρχισε η ρουφηκτική εξτρατεία της μάνικας με παράλληλο πιάσιμο βυζιών κώλων και χάϊδεμα πίσω οπής και κλειτορίδας. Δυσανασχέτηση καμιά όλα για μέσα είναι. Πιπίνι 22-28 με παλιές πινακίδες , με πολλά κυβικά και με πολλά- πολλά χιλιόμετρα σε οτοστράντες , χωματόδροομους στροφιλίκια και ότι βάλει ο νούς σου. Καααάααποτε πριν τα τραίνα υπήρξε παρθένα.

Αααχ δεν αντέχω έλα από επάνω μωρό μου να κάνουμε και τα υπόλοιπα.

Δεν κατάλαβε ? Ξάπλωσε ανα με τα τακούνια να δείχνουν την πανσέληνο και περίμενε. Οκ δεν πειράζει ! Θα σε ξεσκίσω κι έτσι νο πρόμπλεμ.

Σαλτάρει μπαίνει μέσα ο little hoty με μακροβούτι και ξαφνικά τον χάνω!!! Δεν μπορεί μούφυγε ! Βγήκε από την πίσω τρύπα? Μήπως έπεσε κάτω από το κρεβάτι ? Το μόνο που άκουγα ήταν πλιάτσα πλιούτσα πλιάτσα πλιούτσα και κάτι ιιιιιαααχ ιιαχ να λέει!. Λόγω της μεγάλης καΰλας συνέχισα στο ρυθμό του πλιάτσα πλιούτσα και σε λίγο φτάσαμε στον προορισμό μας όπου και ξεφορτώσαμε το υγρό φορτίο στην μεγάλη δεξαμενή.

Τραβάω τον l-hoty από το σκουφί και βλέπω την σκούφια του να στάζει και να βρυχάται ακόμη!!! Ναυαγός στην KY!!! Παραλίγο να μου πνιγεί ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά.

Μου είπε ότι είναι από την Τσιχία απ το Brno, μια πόλη στην νότια Τσεχία 85 Km από τη Jihlava 200 Km νότια της Prahe που πριν τρiσήμισι χρόνια στους δρόμους της μουνοχώρας CZ R έκανα χειμωνιάτικο πατινάζ με 45 τόνους στην πλάτη πηγαινελα κάθε φορά ως τη Βιέννη. Όταν τις είπα κάποιες λεπτομέρειες για την πόλη της με κοιτούσε απορημένα και σχεδόν έφυγε τρέχοντας μην τυχόν και έχουμε κάνα κοινό γνωστό-ή ( που ξέρεις? )- τρέχοντας με την KY ανά χείρας. Που την έκρυβε γμτο? Μπας και την είχε κρύψει στην πουτσαποθήκη της από πριν, και έλουζε τον l-hoty που παραλίγο να μου τον σκάσει.

Αν θα ξαναπαώ? Βεβαίως στην περίπτωση που ο l-hoty, φέρει και 2-3 φίλους του και μπούν όλοι μαζί μέσα στην πισίνα- χωράει στρατός-μην μου πνιγεί κιόλας!!!! Πάντως μου λύθηκε η απορία.

Αν τη συνιστώ? Μόνο για πρωκτικό -το σκεφόμουνα ο μλκας- αλλά με επιφύλαξη.

Να είστε όλοι πάντα καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2009
Όνομα κοπέλας
Εύα
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
24
Πόντοι:
2.057
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού