Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 411 10
Sex Studio 366523
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Μελινα την ειχα ξεχωρισει σε προηγουμενες τσαρκες και σε συνδιασμο της προσφορας του πρωκτικου sex στα 80 ευρω ηταν μια περιπτωση που ηθελα να "γνωρισω"



Ετσι λοιπον, γυρω στις 02:00 ξημερωματα Κυριακης, ναμαι στο πανω ιδρυμα του Κασσανδας 3.



Το σαλονι περιμεναν 4 συναγωνιστες. "Θα ξημερωσουμε" σκεφτηκα.

Ομως οταν εμφανηστικε η Μελινα εφυγαν και οι τεσσερεις....



Η Μελινα ειναι μια πολυ ωραια κοπελα κατα την απoψη μου. Ξανθια, σγουρομαλλα,με εντονα σαρκωδη χειλη, μικρο στηθος σχετικα, σωμα με ωραιες αναλογιες, με μεγαλο ατου της, την περιφερεια της.



Μπηκα δινωντας το 80αρι στην ευγενικη υπηρεσια, για το αναλογο προγραμμα (πρωκτικο sex)



To δωματιο δεν ηταν ιδιεταιρα μεγαλο, αλλα πολυ περιποιημενο και καθαρο, με ντουσιερα τελευταιας τεχνολογιας (ειχε εκτοξευητρς νερου) πετσετες και μωρομαντηλα. Με TV που επιαζε εκπαιδευτικα παρογραμματα....



Εισοδος της Μελινας...Kαι αρχιζουμε:

Σαφως ηξερε οτι θα ζητουσα πρωκτικο sex και βλεποντας το "μοριο μου" σχολιαζει:

"Ετσι ειναι πεσμενο ? Δηλαδη πως θα γινει οταν σηκωθει?"

Λογικα θα επρεπε να κολακευτω, ομως ξερω τι μου γινεται, δεν ειμαι και κανενας extra large...Φυσιλογικα πραγματα θα ελεγα.

Συνεχιζει:

"Γινεται να κανουμε κανονικο προγραμμα ?"

"Ας ξεκινησουμε και βλεπουμε, δεν ειναι και τοσο μεγαλος" της ειπα, εχοντας ομως αρχισει να μου πεφτει η διαθεση...



Και ξεκινησαμε:

Ανυπαρκτα προκαταρκτικα. Ελασχιστα χαδια απο πλευρας μου στο στηθος της, γλυψιμο δευτερολεπτων στην γενετικη περιοχη, σκουφακι.

Μετριο προς το κακο στοματικο, με πολυ χρηση του χεριου και ελαχιστα του στοματος.

Στο sex βελτιωθηκε η κατασταση.

Ενναλαγγες στασεων, καλη συμμετοχη, ερεθιστικα βογγητα.

Στο ιεραποστολικο, ζητησα το πρωκτικο.

Στην αρχη διστασε. Μετα λεει:

"Ας δοκιμασου με, αλλα αν δεν μπαινει να μην επιμεινουμε.."

"ΟΚ, δεν θα σε καταστρεψω κι΄ολας" απαντησα.



Πολυ καλο στησιμο στα 4. Ομολογουμενως μπηκε αρκετα δυσκολα, παρ΄ολο την extra κρεμα.Ευτυχως γι΄αυτη και δυστυχως για εμενα δεν αντεξα πολυ και το τελος ηλθε.

Ξαπλωσαμε για λιγο στο κρεβατι και κουβεντιασαμε.

Ισως επειδη, οπως παντα, σεβομαι τις κοπελες και ειμαι αρκετα ευγενικος μαζι τους, κερδισα την εμπιστοσυνη της και μου μιλησε λιγο για την ζωη της, τα σχεδια της,(στο μετρο φυσικα του επιτρεπτου) με ζωγραφισμενη στο προσωπο της μια εντονη μελαγχολια και θλιψη.

Μου ειπε οτι ειναι Ελληνο-Πολωνεζα και οτι δεν σκοπευει να κατσει για καιρο στον χωρο.



Πλου ωραια κοπελα οπως εγραψα και στην αρχη η Μελινα. Ηταν σαφως κουρασμενη, μιας η ωρα ηταν ηδη περασμενη και προερχοταν απο διπλοβαρδια.Παρ' ολο που σαν εμπειρια δεν μπορω να πω οτι ηταν και απο τις καλυτερες, μου εβγαλε κατι το θετικο.

Δεν μπορω να προσδιορισω ομως τι.

Θα της δωσω αλλη μια ευκαιρια, ομως σε φαση που να ειναι ξεκουραστη.

Ελπιζω να ειναι καλυτερη.Εχει τα προσοντα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2009
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού