Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 390 10
Sex Studio 324827
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπενω μεσα κατα τις 11 ο χωρος ωραιος περιμενα κανα 15λεπτο γιατι η τσατσα μου ειπε οτι η κοπελα ειναι μεσα ηρθε και ακομα ενας συναγωνιστης αλλα ευτηχως εχει τν στη αναμονη (οπως και στο δωματιο) και περασε η ωρα τελικα βγηκε η κοπελα ευδιαθετη μαυρο μαλι με πιασηματακια λεω οκ στο απλο 40 ευρα. Το δωματιο φουλ εχτρα οπως ειπαμε απο τα καλυτερα που εχω δει. ερχετε η κοπελα χριστινα απο γερμανια πιασαμε λιγο κουβεντα στην αρχη λιγο οσπου αρχισε τα χαδακια και μου τον εκανε καγκελο πολλυ μαλακο βυζι το οποιο αναδυκνιετε μονο οταν ειναι ορθια η οταν γερνει η πιπα της μετρια προς το χειροτερο λες και ετρωγε παγωτο ξυλακι πολυ δοντι! την σταματησα νωρις μηπως κανει ζημια στη καποτα! ξεκινησαμε αυτη απο κατω οπου δεν ελεγε και πολλα αφου λες και βαρουσα στο κενο εν το μεταξυ η γκομενα μουρμουριζε ενα τραγουδι το οποιο με αποσυντονισε και ψιλοξενερωσα οσπου την γυρησα στα 4 και ρεφαρα η κωλαρα της απιστευτη σε αυτη τη θεση ομολωγω. λοιπον η ολη εντυπωση μου μου εδωσε ειναι οτι η κοπελα εαν εχεις λιγο τρελα μπορει να σου βγαλει καλα γουστα αλλα απο εκει και περα δεν λεει και πολλα. αλλα αν θες μια ξεπετα και οτι να ναι καλη ειναι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2009
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού