Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 154 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Απογευματινη βαρδια

Εμφανιση Ελενας...

Σκουροχρωμη η οποια μοιαζει με Λατινα...ισχυριζεται οττι ειναι απο την Ισπανια.. με πολυ σεξυ προσωπο,χειλαρες κλπ...ανυπαρκτο στηθος με μυτερη ομως ρωγα και πολυ ωραιο πεταχτο πατουρι!

Στο ψητο...

Εδω ΓΕΛΑΜΕ!!!Ψητο δεν υπηρξε ποτε γιατι η κοπελα ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ την κοινωνια νομιζοντας οτι ειναι πουτανα!!Μπαινει γεια γεια βαζει την καποτα στον μαραμενο πουτσο κι αρχιζει να τον παιζει κανοντας και καλα οτι παιρνει πιπα!Στα 30 δευτερα μου λεει πως θελεις?Πολυ ευγενικα της λεω κανε λιγο ακομα τσιμπουκακι αφου βλεπεις οτι δεν σηκωθηκε καθολου!!Με στραβοκοιταει και συνεχιζει να τον παιζει κι απλα να ακουμπαει το στομα της ισα ισα στην καποτα!Οτι εκανε και πριν δηλαδη!Κοιταξε της λεω αμα ηταν να τον παιξω θα το εκανα και μονος μου αυτο δεν λεγεται πιπα!Καλα μου λεει ειρωνικα τι να κανουμε για να σηκωθει?Ελα της λεω να σου γλειψω τα βυζακια!Ενταξει μου λεει αλλα μην τα δαγκωσεις!Οκ της λεω ελα!Ερχεται το λοιπον και μου καθεται σε αποσταση που επρεπε να σπασω τον σβερκο μου για να τα φτασω!Αφου τα ξεπερναω κι αυτο τον σκοπελο ξεκιναω να της τα γλειφω για μετρημενα 10 δευτερα μεχρι που μου λεει το Κορυφαιο...ενταξει πως θες τωρα(ο πουτσος πεσμενος βεβαια)γιατι τελειωνει ο χρονος μας!!Ε αυτο ηταν!!Σηκω και φυγε της λεω!!Τι μου λεει και με κοιταγε και καλα με απορια!!Δεν εχει τι της λεω σηκω και φυγε!!Ε μα πια με την καθε ασχετη που κανει την πουτανα!!Κοροιδια συναγωνιστες μακρια!!

Υ.Γ Μαυρο και στην τσατσα την χοντρη με τα μεγαλα βυζια(πρωην Αντζυ απο Βιργινιας Μπενακη) η οποια οταν της παραπονεθηκα και ζητησα τα μισα λεφτα μου τουλαχιστον πισω μου απαντησε σε υφακι...απαξ και μπηκε η κοπελα στο δωματιο τα λεφτα δεν επιστρεφονται εδω περα!!

Αυτα τα ωραια!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2009
Όνομα κοπέλας
Έλενα
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
88
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού