Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 9 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
καταρχην θελω να αναφερω οτι την bibi την ειχα συναντησει το Δεκεμβριο του 07 οταν ειχε ερθει για τελευταια φορα στην αθηνα. ηταν το πρωτο μου city tour και δεν ειχα γραψει κριτικη γιατι πιθανως να σας παραπλανουσα αφου δεν ειχα μετρο συγκρισης, ετσι τωρα επειτα απο διψηφιο αριθμο city tour πιστευω οτι θα πρεπει να βαλω τα πραγματα στη σωστη τους θεση. Η bibi πιστευω οτι ειναι απο τις καλυτερες στο χωρο, δεν θα ξεχασω με τιποτα την deep πιπα της και εχοντας ολο το καβλι στο στομα να κανει ταυτοχρονο γλυψιμο αρχιδιων, δεν θα ξεχασω το τρεμουλο που ενοιωθα καθως επισης και οτι αυθορμητα ξεστομισα "Χριστος και Παναγια" γιατι δεν πιστευα αυτο που γινοταν.πιπα λοιπον η καλυτερη με διαφορα της αγορας εμφανιση πολυ καλυτερη απο τις φωτογραφιες, δεν σου βγαζει αυτο το σκυλισιο που βλεπεις στις φωτο, σωμα σχεδον τελειο (ηθελα 1-2 κιλα περισσοτερο) ο κωλος της και η τουρλα της οταν στηνεται για να δεχτει το καβλι ειναι ολα τα λεφτα.η πρωτη καταθεση εγινε στο στομα της οσο και να ηθελα να γαμησω οσο και να ηθελα να το βαλω στο κωλαρακι της εκεινη τη στιγμη που τον ειχε στο στομα της δεν τον εβγαζα απο το στομα της με ολα τα λεφτα του κοσμου, ηταν η πρωτη μου πιπα με city tour (εκεινη η στιγμη) η καλυτερη στιγμη που ειχα στη ζωη μου με πουτανα η πιο αξεχαστη στιγμη. οταν στο τελος τη ρωτησα ποτε θα ξαναρθει μου ειπε απριλη (του 2008) κατι το οποιο δεν εγινε, επικοινωνησα με το τηλ που ειχα (επειτα απο πολλες προσπαθειες γιατι συνεχεια ηταν κλειστο) και μου ειπαν οτι ειχε προβλημα με τα χαρτια και οτι θα λυνιταν συντομα και θα ερχοταν, ακομα περιμενω... ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ BIBI? ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ BIBI? μας ελειψες....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
600
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού