Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 82 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καταρχήν να πω δυο λόγια για τον τίτλο της κριτικής.Στα μαγαζιά αυτά έχω περάσει αρκετές φορές εδώ και χρόνια έχω δοκιμάσει σχεδόν όλες τις κοπέλες που έχουν έρθει με κάποιες παλιότερα πέρασα θαυμάσια πολύ ωραια.
Δυστυχώς όμως τα τελευταία χρόνια υπάρχει μια αρνητική παράδοση από άσχετες κοπέλες μέτριες εμφανισιακα και άσχετες που δεν μπορούν να προσφέρουν υπηρεσίες.
Έτσι έγινε και αυτή την φορά με την Κατερίνα δοκίμασα έδωσα μια ευκαιρία αλλά δεν άξιζε δηλαδή τσάμπα τα20€ο.
Είχα δει πριν από την καραντίνα την Κατερίνα η οποία εμφανισιακά είναι μέτρια αδιάφορη σώμα με πιασίματα αγυμναστο προς παχουλό έβγαζε όμως κάτι συμπαθητικό και είπα ας δοκιμάσω μπορεί να είναι τίμια στο δωμάτιο η Κατερίνα λοιπόν είναι μια ευγενική κοπέλα χαμογελαστή αλλά εδώ τελειώνουν τα θετικά μέσα στο δωμάτιο νωθρή δυσκίνητη χωρίς καμία πρωτοβουλία ελάχιστα προκαταρκτικά δεν βιαζόταν αλλά καθόταν σαν κούτσουρο στο κρεβάτι το μόνο καλό σημείο επάνω της τα βυζιά της τσιμπούκι αδιάφορο χωρίς καμία αίσθηση στο σεξ συμετοχή μετρια σε βαθμό που δεν κατάφερα ούτε να τελειώσω το παλέψα αλλά δεν είχε νόημα η Κατερίνα ήταν τόσο μέτρια πού δεν θα μπορούσε να με φτιάξει με την καμία.
Μια άστοχη δοκιμή που απλά επιβεβαίωσε την παρακμή και κατάντια των μαγαζιών φυσικά και δεν σας προτείνω την Κατερίνα για δοκιμή σε καμία περίπτωση απλά αγνοηστε προσπεραστε πηγαίνετε αλλού ίσως οι πιθανότητες να είναι καλύτερες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2020
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 oti na nai, Sapakias, Ημεδαπος και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2020
Ρε τυπε ramada κατι δεν παει καλα με εσενα...

Καθε τρεις και λιγο μπαινεις στην ημερησια ενημερωση και σταζεις χολη για τους οικους στη Μαραθωνος..

Λες οτι καμμια τους δεν αξιζει το 20ρικο ουτε εμφανισιακα ουτε σε αποδοση στο δωματιο..

Θα μπορουσα να παραθεσω δεκαδες απο τα αρνητικα σχολια σου , απλα βαριεμαι.

[b] ΚΑΙ ΠΑΣ ΚΑΙ ΓΑΜΑΣ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙ ??????[/b]

[b] ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΛΑΙΓΕΣΕ ????? [/b]

[b] ΠΟΣΟ ΜΑ ΠΟΣΟ ΘΥΜΑ ΚΑΙ ΜΑΖΟΧΑΣ ΕΙΣΑΙ [/b]
03 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοίτα εξηγώ στην αρχή της κριτικής ότι έχω περάσει αρκετές φορές παλιότερα πολύ καλά οπότε δίνω ευκαιρίες σε κοπέλες που δεν έχω περάσει και αν μείνω ευχαριστημένος θα το πω, δυστυχώς όμως στις περισσότερες περιπτώσεις δεν πέρασα καλά και θεωρώ σωστό αφού μας δίνετε η δυνατότητα να γράψω κριτική για την εμπειρία δηλαδή δεν πρέπει να ενημερώσω αν κάτι δεν αξίζει κατά την προσωπική μου άποψη πάντα όσο για αυτό που λες για αρνητικά σχόλια απαντώ σε ερωτήσεις συναγωνιστών να ξέρεις ότι γράφω είναι από εμπειρίες πού είχα εκεί με κοπέλες δεν γράφω απλά για να γράψω.
Αν εσύ ή οποίος διαφωνεί με αυτά που γράφω μπορείς να πας στα μαγαζιά να δοκιμάσεις ο ιδιος.
Σε μια περίοδο που δυστυχώς το επίπεδο έχει πέσει δραματικά θεωρώ σωστό να ενημερωσω από κει και πέρα αν είμαι θύμα ή μαζοχας ας είμαι είμαι για πάρτη μου και ας είμαι ο τελευταίος
04 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νταξει τυπε, αφου τρως τις φολες για να ενημερωσεις εμας εισαι ηρωας Προσκύνημα
04 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"Αν εσύ ή οποίος διαφωνεί με αυτά που γράφω μπορείς να πας στα μαγαζιά να δοκιμάσεις ο ιδιος."

Και δεν διαφωνω καθολου με αυτα που γραφεις, τα πιστευω 100%.

Ωστοσο απορω που ακομα πας εκει και γαμας και δε ριχνεις μαυρη πετρα, αφου οποιαδηποτε καινουρια πατησει

το ποδι της εκει φαινεται οτι ριχνεις φολες... τωρα αμα θελεις να πηγαινεις εκει και να τρως φολες για να ενημερωνεις

εμας το ξαναλεω εισαι ηρωας Προσκύνημα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4