Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 204 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά την πορνό-διαφήμιση της κορασίδος πήγα κι εγώ για επιβεβαίωση...άφιξη στις 2:00μμ...τα δωμάτια άδεια, φαίνεται πέρασε ο αρχικός ενθουσιασμός...
Η τσατσα ευγενική...μου έβγαλε εισητήριο...περνάω στο δωμάτιο...όχι κάτι ιδιαίτερο αλλά καθαρό
Πριν ακόμη βγάλω τα ρούχα μπαίνει το πιτσιρίκι με χαμόγελο Χαμόγελο...δεν βγάζει τα ρούχα της και μου τον αρπάζει και τον παίζει...εγώ προσπαθώ να χουφτώνω ότι προλάβω γιατί είχε ανοίξει το προφυλακτικό και ήταν έτοιμη να μου το περάσει...της είπα να μη βιάζεται και να βγάλει τα ρούχα της πρώτα για να την αγκαλιάσω και να τη φιλήσω λίγο...τελικά το έκανε και ξαπλώσαμε μαζί για τα προκαταρκτικά Έρωτας ...της έγλυψα καλά το μουνάκι και το χάρηκε Γλώσσα ...γλύψιμο στις ρώγες της δεν δέχεται...ναι στα βυζάκια όχι στις ρώγες Λύπη
Είναι πολύ πονηρό το μικρό και αν την αφήσεις ελεύθερη θα σε φολιάσει Money Mouth
Άρχισε μετά ένα καλό στοματικό προσπαθώντας να με τελειώσει...δεν τα κατάφερε Μεγάλο χαμόγελο
Άρχισε μετά το στοματικό να μου τον παίζει προσπαθώντας ξανά να με τελειώσει...δεν τα κατάφερε Μεγάλο χαμόγελο (σύντομο το στοματικό της παρότι το δικό μου στοματικό είχε μεγαλύτερη διάρκεια)
Περνάει το προφυλακτικό και ανεβαίνει από πάνω όπου έκανε βαθιά καθίσματα για να με τελειώσει...δεν τα κατάφερε Μεγάλο χαμόγελο
Την γυρίζω στο πισωκολλητό όπου το κοπάνησα για τα καλά και φώναζε φίνις? Φίνις? Φίνις?
Τελικά άδειασα στο σακουλάκι σε ιεραποστολική στάση φιλώντας το λαιμουδάκι της αφού η τσατσα κτύπησε πόρτα 2 φορές.
Πρόταση αγοράς: Η Έλενα είναι όμορφη αδύνατη Ρουμάνα πετίτ και σκίνυ αλλά ταυτόχρονα πολύ πονηρή και αν την αφήσεις να έχει το πάνω χέρι σε φόλιασε για τα καλά. Αθώα δεν την λες. Συνίσταται μόνο για αγαπούληδες πιπινολάτρες. Για υψηλές επιδόσεις και καύλες δεν κάνει.
Ευχαριστώ για την ανάγνωση Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2020
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ThE και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2020
Σήμερα λόγω κάποιας επαγγελματικής υποχρέωσης πέρασα και από το Μεταξουργείο όπου μεταξύ άλλων κορασίδων είδα για πρώτη φορά και την Έλενα. Δεν θα την χαρακτήριζα ως την πιο εμφανίσιμη και ελκυστική πόρνη των μπορντέλων της περιοχής!
03 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σαφώς δεν είναι η πιο εμφανίσιμη και ελκυστική της περιοχής αλλά είναι αυτή η "φίλη της κόρης σου" στο λύκειο που θα ήθελες να ξεσκίσεις Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2