Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΓλώσσαΓλώσσαμετά από μια πολύ καλή και δυνατή συνεύρεση με την Αθήνα στην επαρχια είπα να δοκιμάσω και στην έδρα της να δω τι γίνεται μιας και ήταν η πρώτη τρανς που πήγα μαζί της πολύ εύκολη συνεννόηση αργά το βράδυ και μέσα σε ένα τέταρτο στο σπίτι της το μόνο αρνητικό ότι δεν είναι και από τις καλύτερες γειτονιές για Αυτοκηνητο η τουλάχιστον έτσι κατάλαβα εγώ , ανοίγει η πόρτα και τσουπ η Αθήνα εμφανίζεται με μια ανάλογη εμφάνιση κιλοτάκι με το όργανο εμφανή και ένα μεγάλο χαμόγελο , μπαίνω για μπανάκι και μετά ποτακι κσι άραγμα στον καναπέ , γενική συζήτηση για όλα και αφού της έχω πει ότι δε θέλω βιάστηκες κινήσεις συμφώνησε και αυτή άρχισε τα γλειψίματα στο αυτί ξανά κουβέντα φιλία ξανά κουβέντα και ου το καθεξής , κάποια στιγμή βαράει το τηλέφωνο της και μου λέει ότι πριν πάω είχε ακόμη ένα τηλέφωνο και με ρώτησε αν με πειραζε να τον δεχτεί ενώ με ρώτησε αρκετές φορές και μου είπε πως αν δε θέλω δε θα το κάνει θα Νεβάδα για λίγο σε ένα άλλο δωμάτιο και θα περίμενα για λιγάκι όπως μου είπε , και από Ευγενία είπα πως ΔΕΜ έχω θέμα , με πήγε σε ένα άλλο δωμάτιο με έβαλε να δω κι μια τσόντα και το ποτακι μου , με κλείδωσε και μέσα μάλλον για να μην ενοχλήσω και από μέσα ακούω κουδούνι και ομιλίες , κι εκεί που με είχε ενοχλήσει άρχισε μα μου αρέσει άκουγα έναν τύπο να βογκάει από την Γκαβλα και την Αθήνα να ρίχνει σφαλιάρες και γσμησια απίστευτα , έλεγα τόσα πολλά βρομόλογα που όταν άρχισα να τα λέω και εγώ σε γυναίκες και τραγέλαφος που θανούσα μου κάνανε ένα σεξ όλα τα λεφτά !!!!!! Μετά από καμένα μεσαωρο ανοίγει η πόρτα μου ζητάει πολύ ευγενικά συγνώμη πάει για μπάνιο και εγώ ξανά στο καναπέ , έχει περάσει αρκετά η ώρα μετά τις τρεις το βράδυ και μπαίνει μέσα αεράτη η Αθήνα , μοσχοβολάει , έρχεται δίπλα μου και σιγά σιγά αρχίζει να τρίβεται μου ψιθύριζε διαφορά στο αυτί εμένα η πουτσα μου έχει γίνει Τούρμπο κι τον βάζει κατευθείαν στο στόμα , σε λίγα λεπτά έχω χύσει με έχει στραγγίξει , μέχρι να καταλάβω τι παίχτηκε έρχεται ξανά και μου βγάζει την ψωλη της μπροστά μου και ξανά πάλι τα ίδια χαϊδέματα γλειψίματα ρούφηγμα τα αρχιδια , πέρασμα κάποτας κι κατευθείαν καρφώνει την κωλαρα της πάνω μου με θέα την πουτσα της που είναι ακόμη όρθια ,πάνω στο γαμισι μου λέει ότι θα μου ανταποδώσει την χάρη που της έκανα ,,, μετά από αρκετό χτύπημα και αλλαγές στάσεων έρχεται και δεύτερη κατάθεση , η Αθήνα σηκώνεται βάζει κι άλλο ποτακι και έρχεται ξανά δίπλα μου έχω στο μυαλό μου ότι θέλω κιαλλονκαινμεχρινναβτο σκεφτώ μου το λέει ότι θα γαμηθουνε πολύ ακόμη , σε λίγα λεπτά βρισκόμαστε σε ένα 69 απίστευτο με ρουφούσε τόσο πολύ που ενοίκια ότι θα με πάρει τα αρχιδια μαζί !!!!δεν ξέρω πόση ώρα γλείφωμασταν ξέρω πως όταν τελειώσανε αφού την πήδηξα άλλη μια φορά είχε ήδη ξημερώσει , και ακόμη το σκέφτομαι και καυκωνω , το μόνο αποτρεπτικό είναι τα φράγκα που παίρνει όχι ότι δε τα αξίζει αλλά να όλες οι τσέπες δεν αντέχουν τέτοια ποσά !!!!!! Πραγματική καυβλα πάντως
Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 13, 2017
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nikolaou639
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
523
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis_Greece4, SheFucker, singer και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2020
μουτρο νομιζω οτυ ειναι πολλα τ 300 κ ασ γαμαγες μια μερα ολόκληρηΓερο-μύστης
28 Μαρτίου, 2020
Έχει κάτι που λείπει από τις άλλες... Χμμμ;
Τύπε δεν ξέρω άμα το πρόσεξες, αλλά έχει πουλάκι Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 193184
29 Μαρτίου, 2020
Στην αρχη νομισα πως εφταιγε το auto correct. Μετα κατάλαβα ότι τα δάχτυλά σου δεν ελέγχονται απο το μυαλό σου.
30 Μαρτίου, 2020
Δλδ αν καταλαβα καλα, ενω ειχατε ραντεβου, σε κλειδωσε γαμησε εναν τυπο, και μετα γαμησε και εσενα αλλες 3 φορες μεχρι το πρωι;
Το σκατα ντοπα παιρνουν και γαμανε ολοι ετσι;
30 Μαρτίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχαχα..καλόΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!
30 Μαρτίου, 2020
Μ' αρέσει το άλλες..Χμμμ;Χμμμ;ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
30 Μαρτίου, 2020
οντως εχει κατι που λειπει απο τις αλλες...πουτσα...Κεφάλι σε τοίχο!Μαλακία
10 Απριλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε εμένα δε με γάμησες εγώ τη γαμουσα,
review reaction 1 OUROBOROS
10 Απριλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ε άλλες ρε φίλε αφού έτσι προσδιορίζεται τι να πω ;;;
review reaction 1 OUROBOROS
18 Σεπτεμβρίου, 2022
Εγκεφαλικό ; Περαστικά παντος
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10