Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν παιδιά έχουμε κ λένε έχω καντι 3 επισκέψεις στην Τζέμη , η πρώτη κ η δεύτερη ήταν εξαιρετικές η Τρίτη είναι αυτό που της έχει πάρει λίγα αστέρια από την βαθμολογία παρόλα αυτά θα ξανά δοκίμαζα , θα σας πω για τις πρώτες δυο αρχικά που είναι όμοιες ,η στενή σηκώνει πάντα το τηλέφωνο κ αν την παίδεψα κάποιες φορές μ κάποιες ακυρώσεις είναι πολύ δοτική κ χαλαρή χωρίς ν κρατά μούτρα η κάτι τέτοιο , το σπίτι είναι σπιταρόνα σε υποδέχεται πάντα με χαμόγελο κ ωραία ντυμένη , καθίσανε καναπέ πρόσφερε αναψυκτικό κουβέντα χαλαρή έρχεται σιγά σιγά δίπλα κ ξεκινάει τα χαϊδέματα και τα φιλία μ ωραίο τρόπο σε βάζει δωμάτιο κα με ξέντυσε αυτή άρχισε να κάνει ένα ωραίο μασάζ με πολλά γλειψίματα και χουφτώματα παντού , χωρίς ν το καταλάβω έχει κατεβάσει το Κολοτακι της και βγάζει έξω το καυλί της το οποίο δε έχω δει μεγαλύτερο αν κ δεν έχω τάσεις για κάτι τέτοιο με τον τρόπο της με έβαλε να το χαϊδεύω και να της το παίζω οδό σκλήραινε και αλήθεια μεγάλωνε πολύ πολύ , εκείνη ρουφούσε συνεχείς το δικο μου με πολύ τέχνη στην πίπα και πολύ ωραίο αρχιδιγλυψιμο δεν ξέρω για ποοο λόγο αλλά είναι από τις λίγες φορές που έβλεπα κ την δίκη μου πουτσα ν μεγαλώνει πιο πολύ από το κανονικό που μάλλον οφείλεται στην καυλα του διαφορετικού η τέλος πάντων η καυλα που σου βγάζει η Τζέμη όσο σε τρίβει κ σε ρουφάει και έχοντας μπροστά σου εκείνο το κοντάρι όλα μαζί οδηγούν στο να νομίζεις πως είσαι άλλου !!!! Μετά από αρκετή ώρα παιδέματος καβαλάει πάνω μου κ αρχίζει ένα γαμιση που όμοιο δεν έχει με πολύ τεχνική ρουφούσε ο κωλος της την ψωλη μου σε να θέλει να την πάρει μαζί !! Και βάζοντας με ν την κρατάω από την πουτσα δεν άργησε να έρθει το τελείωμα μου , ( αυτή έβγαλε προσπερματικα )με σκούπισε και συνέχισε ν με φίλα ,την τελευταία φορά που την επισκέφτηκα σαφώς πολύ κακή η συνεννόηση αλλά η Τζέμη δεν ήταν σαν τις άλλες δυο φορές σαν να ήθελε ν τελειώσουνε γρήγορα , εμφανώς λίγο σπασμένη κ κάπως διαφορετική ίσως δεν ήταν η μέρα της , η Τζέμη είναι στην κατηγορία κρος για μένα καθώς φοράει περούκα δεν έχει καθόλου στήθος , παρόλα αυτά είναι μια πολύ τίμια επιλογή έχει τον τρόπο ν σε κάνει να ναυλώσεις παρά πολύ κ σίγουρα αξίζει να δοκιμάσει κάποιος μαζί της
Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 16, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nikolaou639
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
511
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 OUROBOROS, Veritas, PETROSANAL1 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2020
Καλησπέρα...Μου άρεσε η κριτική που έγραψες!Μ' ενδιαφέρει η Τζένη...Κάποιο τηλ . επικοινωνίας υπάρχει;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1