Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια καθημερινή με ρεπό λοιπόν ξυπνάω πρωί με μια ταύλα ασυγκράτητη, μιλάμε έκοβα και παγάκια δεν έπεφτε με τίποτα λέω θα είναι οι πρωινές..μπα εκεί αυτός να μην μπορώ να βγω από το σπίτι. Τέλος πάντων είχα σταμπάρει Δήμητρα και Αλεξία(άσχετο) εδώ και πολύ καιρό. Πλέον βλέπω δεν κάνουνε πρόγραμμα μαζί για να κλείσω με τη μια διπλή δοκιμή, αλλά έλειπε και η Αλεξία οπότε είδα το δίδυμο αυτό και λέω ας το πάρω αφού με την ιδέα του τριολέ ξύπνησα ας το τολμήσω.

Φτάνω στου Βασίλη στο κέντρο και περιμένω τι θα μου έρθει, χτυπάει η πόρτα και βλέπω ένα πανέμορφο ξανθό δίδυμο που μπήκε με φόρα, όρεξη, φανταστική διάθεση και χαμόγελο. Η Βίκυ νομίζω ήρθε πρώτη και αρχίσαμε με φιλάκια και χαϊδέματα καθώς και γδύσιμο ενώ η Δήμητρα ήταν ήδη στη ντουζιέρα για να ετοιμαστεί ή το αντίθετο δε θυμάμαι καλά, πάντως μπήκαν εναλλάξ δε με άφησαν μόνο.
Η Βίκυ λοιπόν έχει όμορφο πρόσωπο και αυτήν κάρφωσα αρχικά με τα μάτια μου, οδοντοστοιχία ολίγον ταλαιπωρημένη από το κάπνισμα αλλά οκ. Σώμα μέτριο και προς τα κάτω θα έλεγα(φαίνεται και στις φωτό)-ειδικά αν μπούνε σε σύγκριση οι κοπέλες. Αρχίσαμε λοιπόν φιλάκια χωρίς γλώσσα μετά ρούφηξα λίγο ρογίτσα έκανα μια επεξεργασία το κορμί της, ολίγον γλυφονούνι και μετά ξάπλωσα και ξεκίνησε μια καλή πίπα. Κάπου εκεί γυρνάω στη Δήμητρα και αρχίζουμε κάτι βαθιά γλωσσόφιλα με πάθος όσο η Βίκυ συνέχισε να με πιπερώνει.

Η Δήμητρα είναι μια ξανθιά καραμουνάρα γυναίκα, αν και δε μου αρέσουν τα φουσκωμένα χείλη έτσι αρχικά δε με τρέλανε το πρόσωπο της, ο κώλος της έχει γράψει χιλιόμετρα ναι, αλλά παραμένει κορμάρα με τις καλοφτιαγμένες βυζάρες της, τα υπέροχα της μάτια και ένα μουνί για φίλημα. Μετά γύρισα στη Βίκυ ξεκίνησα να την γλύφω μέχρι να τελειώσει όσο η Δήμητρα χώθηκε από κάτω και μου έπαιρνε πίπα όνειρο, στη συνέχεια ξάπλωσα εγώ να συγκεντρωθώ στο ταλέντο της Δήμητρας στην πίπα: Τι φτυσίματα, τι σάλιο, τι deepthroat, mouthfucking ανελέητο χαμός.
Μου φοράνε κάλτσα και ξεκινάω ένα τρελό μαμήσι με τη Βίκυ όπου σε κάποιες στάσεις η Δήμητρα ερχόταν ανάσκελα και μου έγλυφε τις μπάλες, ρε τι τσόντα ζω λέω από μέσα μου.

Ήρθε η σειρά της Δήμητρας πρώτα την έγλυψα μέχρι να τελειώσει με σπασμούς(η γυναίκα το γουστάρει και το ζει τρελά) και μετά ρίξαμε ένα μαμήσι τρομερό με βαθιές αλλά και γρήγορες ταχύτητες. Δεν αντέχω άλλο σταματάω την λεπτομερείς περιγραφή. Γενικά συνεχίστηκαν εναλλαγές πετάξαμε αρκετές καπότες μια με τη μια, μια με την άλλη και ξανάμανά. Τι γωσσοφιλότριο, τι δίπιπο και να με κοιτάν στα μάτια, τι εγώ να γλύφω και η άλλη να της βάζει δάχτυλο, τι άλλος κλειτορίδα άλλη μουνόχειλα, τι χαμός στο ίσιωμα!

Η Δήμητρα τελείωσε 2-3φορές με σπασμούς,η Βίκυ 2 και εγώ μοίραζα τα φτύσια μου στα στόματα τους οπού παίζει να τα ήπιε η μια(μάλλον Βίκυ).
Δεν περιγράφω καλά γιατί ήμουν σε νιρβάνα εκείνη τι στιγμή, ήταν μια νύχτα στον παράδεισοΠροσκύνημα
Το συμπέρασμα είναι ότι η Δήμητρα είναι οπλοπολυβόλο που σίγουρα θα την ξαναπάρω αλλά και η Βίκυ μαζί της, ήταν σαν η μια να συμπληρώνει την άλλη. Από τη στιγμή που μπήκαν ξεκινήσαμε παιχνίδι δεν κλέψανε λεπτό, δεν έκαναν καθόλου διάλειμμα καθώς όταν η μια πλενόταν, η άλλη όχι απλά μου κρατούσε συντροφιά, γαμιόμασταν κανονικά.
Γι αυτό: ΤΙ ΕΧΑΝΑ ΤΟΟΟΟΣΟΟΟ ΚΑΙΡΟ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Υ.Γ(άσχετο):Το γραφείο εξυπηρετικό απλά έχω φάει 5 άκυρα μέχρι τώρα για Αλεξία, τώρα ή δεν έχω σταθεί τυχερός να βρω κενή ώρα ή παίζει συγκεκριμένο γκρουπ θαυμαστών, δεν έχω υπομονή να την ψάξω πολλές φορές ακόμα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
350€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Buda, soul3, Peacful_Warrior και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2020
Φίλε πότε έγινε στο περίπου η συνεδρία σου;νομίζω έχει σταματήσει η dimitra...Χμμμ;
A
artem82
17 Μαρτίου, 2020
Ωραία κριτική, αλλά ρε φίλε τον κορονοϊο δεν τον φοβάσαι? Χμμμ;
18 Μαρτίου, 2020
Πίπα χωρίς ήτανε
18 Μαρτίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοιτα. Βασικα κοιματαν αλλα εκανε κρυο κι οπως βγηκε το ποδι απο την κουβερτα ξυπνησε. Τι δεν καταλαβες ? πες μου
18 Μαρτίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι παλιότερη συνεύρεση πριν από Γιουχάν!
Την χρωστούσα.
19 Μαρτίου, 2020
Καλωσηρθες στον κοσμο του κορονοιου.
20 Μαρτίου, 2020
έλα ωτε τι έχανες και είπες να το μοιραστείς τέτοιες μέρες...Money MouthMoney Mouth
J
john100
31 Μαρτίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι σορρυ προκλητικός φουλ, σας βάζω φωτιές σε τόσο δύσκολες μέρες, δε το σκέφτηκα, μαλακία σκέφτηκα μόνο ότι είχα χρόνο και το χρωστούσαΧμμμ;
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8