Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 9 10
Ξενοδοχεία 29410
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Χώρος (γενικά)
 
10.0
Καθαριότητα
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
9.0
Διακριτικότητα
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από Παρασκευή 13/3 μέχρι τώρα, Κυριακή 15/3 που γράφω την κριτική, Κατσικογάμης "ξεσκιζογαμούσα" την κυρία Χ. σύζυγο ανώτερου κυβερνητικού στελέχους. Με την Γλώσσα μουνάρα κ.Χ γνωριζομε 4 χρόνια & έχουμε γαμηθεί πολλάκις.... Αυτή την φορά, είπε στον "κερατά" πως λόγω κορωναϊού, θα πάει στην επαρχία στην αδελφή της Ματάκι Έτσι περάσαμε δυό ονειρικές νύχτες εδώ -στην σουίτα 603- γεμάτες κάβλα και ΈρωταςΈρωτας σεξ!!!
Το ξενοδοχείο αστράφτει!!! Πολύ καθαρό, άνετο, αποπνέει μια αρχοντιά. Ευγενικοί εξυπηρετικοί-υπάλληλοι, και ποιότητα στα προσφερόμενα είδη. Καφε-ποτά-φαγωσιμα. Καμμία σχέση, με τα κλασικά γαμησοχοτέλ.... Η δε σουίτα 603 "ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ"!!!Ναι!
Κόστος 85Ε.
John.Greek
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
2.446
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, xouanito32, 6Y44 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2020
Είσαι ωραίος ρε παίχτη!! Κ αν είναι κ καλοδιατηρημένο μουνι ακόμα καλύτερα!
Εύγε σου.
Αν δεν μπορεί να την κρατήσει ο άντρας στο κρεβάτι τότε καλά κανεις κ του την γαμας .
Αυτή είναι η άποψη μου κ αυτό ισχύει φυσικά κ για τα 2 φύλλα.
17 Μαρτίου, 2020
Μπορει ο απατημενος σύζυγος να ειναι μελος του bou, λέει ο άλλος... Εδώ δεν καταλαβαίνει τι γίνεται στο σπίτι του, θα το καταλάβει απο μια κριτική στο bou;; το πιο πιθανό είναι αμα το διαβάσει να ταυτιστεί με τον συνάδελφο του... και να πει του τα έλεγα του μαλάκα να προσέχει την Χαρά... ευτυχώς η Χριστίνα μου πήγε στην μάνα της... Κεφάλι σε τοίχο!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 193184
17 Μαρτίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
03 Απριλίου, 2020
Όντως είναι πολύ καλό. Θέλω να επισημάνω, όμως, δύο πράγματα : Σίγουρα παίζει ρόλο το άτομο στη reception (τι δωμάτιο θα σου δώσει) και το parking, στο οποίο είχα πρόβλημα...
12 Απριλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ματάκι
Καπέλο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5