Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 1 10
Call-Girls 4212
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Δε θέλω να πω πολλά γιατί πρώτον δε θέλω να είμαι αγενής, δευτερον άμα αρχίσω θα εκνευριστώ και δε θα σταματήσω.
Η περίληψη είναι η εξής: αν τύχει και ..βλώσετε με τις φωτό με τα βυζάκια και με τα τελεια (όντως) δάχτυλα της και σκεφτείτε ότι θα είναι γκομενάρα... πηγαίνετε αμέσως κατάψυξη, παρτε ΟΛΑ τα παγάκια και βάλτε τα στις μπάλες σας μεχρι να σας περάσει. Και δείτε και καμιά τσόντα με ιπποπόταμους μετά. άρρωστους. Εκτός βέβαια αν είναι πχ του γούστου σας η Πατούλαινα, οπότε πηγαίντε ντουγρού, είναι η ευκαιρία σας.

Λοιπόν πέρα από την πλάκα, καταρχάς πρόκειται για milf, κοντά στα 40, με τερμα φούσκωμα στα χείλια και γενικά πρόσωπό που είναι άσχημο. Σώμα οκ, όχι τούμπανο, αλλά οκ με βυζιά προφανώς ψέυτικα και γραμμες από επεμβάσεις, που νταξει εμένα δε με πειράζουν και πολύ. Τη γυναίκα αυτή αν την εβλεπες έξω δεν έκανες για κανένα λόγο κίνηση.
Επειδή όμως είχα ήδη 2 άκυρα την ίδια μέρα (μαμώ τον impulse μου), λέω τώρα ας γίνει ότι γίνει, στο σέρβις λογικά θα είναι τέρμα pse, θα γίνει χαμός... Εμμμμ Φιλιά ήταν η πρώτη μου φορά που η άλλη δεν ήθελε με τίποτα (όχι ότι την πίεσα κ πολύ βεβαια). συνεχίζω, τι κρασί και ότι άλλο την κέρασα, τι κουβέντα στην αρχή, τα πάντα.... για τα 10'πρώτα λεπτά μου έλεγε μόνο "ντρέπομαι, δε μπορώ να κάνω κάτι". Επειδή στο τέλος έιχα αρχίσει να τσαντίζομαι και αφού βγήκε από το μπάνιο, της τον δίνω στο στόμα κατευθειαν χωρίς επιλογή και αρχίζει δειλά δειλά. ε με τα πολλά και με πολλή επιμονή το βρήκε και τα κατάφερε να δώσει μια συμπαθητική πιπα. Κάτι "pls no finger" κ τετοια τα προσπερνάω, προφανώς εννοούνται.

overall, στο τέλος εγώ σίγουρα προσπάθησα περισσότερο για ένα γύρο σεξ απότι αν ήταν με κοπέλα που δε θα πλήρωνα. Νταξει είναι μια εμπειρία κι αυτό βεβαια. Πώς να καταφέρεις να ρίξεις μια γυναίκα που δε γουστάρεις και πληρωνεις κιόλας, γιατί απλά έχεις πάρει φόρα.Money Mouth

Τελος πάντων νομίζω θα κάνει μεγάλη καριέρα από ότι καταλάβατε, μην τη χάσετε, αναμένετε να γίνει χαμος για πάρτυ της. Επίσης ή δεν έχει πάει με κανέναν άλλο (δεν το αποκλείω) ή πραγματικά αυτοί που πήγατε και δε γράψατε, τον π@ιζετε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 17, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
816
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, draxan04, msakis και 46 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2020
Καλά 40 δεν είναι, 30κατι. Έχει μια ουλή στη κοιλιά από γυναικολογικό χειρουργείο. Το πρόσωπο είναι φανταζομαι στον άνθρωπο, άσχημη δεν θα την έλεγα.

Πάντως με εμένα δεν ήταν καθόλου έτσι. Υγράθηκε πολύ, φαινόταν να το απολαμβάνει ίσως γιατί ήμουν και εγώ αμήχανος; Δεν ξέρω, συμπαθητική κοπέλα πάντως. Συμφωνώ όμως ότι δεν είναι για αυτή τη δουλειά.
18 Φεβρουαρίου, 2020
Μα λογικό είναι να ντρέπεται, τί, πουτάνα είναι?

Μαλακία

Π
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2