Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Από εμφάνιση τη θεωρώ περίεργη, όχι συνηθισμένη. Τα πλατιά χείλη και το γωνιασμένο της πρόσωπο δεν την κατατάσσει στα θηλυκά του γούστου μου, ωστόσο αυτό το διαφορετικό σπάνιο πρόσωπο σε κάποιους θα αρέσει.

Ήρθε με το συνηθισμένο μαύρο φόρεμα με τα λουλούδια. Μακρύ ξανθό μαλλί όχι extension. Κορμί δυνατό όχι αρμονικό με φτιαγμένο στήθος. Καλή δουλειά.
Καλοσώρισμα με φιλάκι soft. Δεν τηρήθηκε το φιλί με γλώσσα όσο κι αν το πάλεψα, όσο κι αν το δούλεψα. Γενικά απέφευγε τα φιλιά. Αγγαρεία τρόπον τινά…

Μπάνιο δεν μπήκε για φρεσκάρισμα. Μια όχι ευχάριστη οσμή γενικότερα στο κεφάλι και τα μαλλιά της. Στα υπόλοιπα ΟΚ.
Αμήχανη όσο δεν παίρνει αν και με κόσμησε με κολακευτικούς χαρακτηρισμούς. Αδιάφορα ακούω το όμορφος, ρομαντικός, gentleman όταν δεν συνοδεύεται από πάθος και διάθεση για sex.

Χαζογελούσε αδικαιολόγητα μέχρι που τον πήρε στο στόμα. Η πίπα της βελτιώθηκε όταν τη γύρισα 69 και ασχολήθηκα με τις τρύπες της. Η βοηθητική της απίστευτα φιλόξενη και μοναδικά επισκέψιμη. Ελαστικότατος σφιγκτήρας με αίσθηση απλής τσιμούχας.

Μπήκα ιεραποστολικά και μουγκάνιζε λέγοντάς μου είναι μεγάλος, την πονάει, δώστου λιπαντικό και αχ και βαχ και μουουουου… Λίγο πριν χάσω το παιχνίδι, της τον έβαζα εναλλάξ με το δάχτυλό μου στη βοηθητική. Κάπου εκεί τελείωσα πριν τη λήξη της ώρας.

Στη Νικόλ που με διαβεβαίωσε για το εξαιρετικό της πρόγραμμα (;) ζήτησα δυνατότητα επέκτασης ημιώρου στη φάση του booking.
Αντιλήφθηκα ότι η προσθήκη extra χρόνου θα ήταν χαμένα χρήματα και ενημέρωσα το κορίτσι να ετοιμάζεται ενώ ο οδηγός της έστελνε ηχητική ειδοποίηση.
Μου απάντησε ότι δεν έχει πρόβλημα χρόνου και ότι ήθελε να χαλαρώσει. Της είπα αν θες κοιμήσου κι εδώ αλλά εγώ σε κρατάω για 1 ώρα.

Τη ρώτησα γιατί δε φιλάει με γλώσσα αλλά μόνο με επαφή χειλιών και μου άρχισε τα χαζόγελα ενώ ταυτόχρονα μου χάιδευε τον «τεράστιο».
Ξανά γκλινγκ γκλονγκ το κινητό της, να φύγεις της λέω; Δεν έδωσε σημασία. Τον ξαναπήρε στο στόμα της και μετά από λίγο τελείωσα ξανά.

Λίγο πριν φύγει με ξαναστόλισε με κολακείες και όταν τη ρώτησα τι να της δώσω μου ζήτησε το αντίτιμο μιάμισης ώρας. Τα έδωσα χωρίς μα και μου.
Έφυγε χωρίς να κάνει το εξαιρετικό πρόγραμμα, χωρίς γλωσσόφιλα και έχοντας εισπράξει τα παραπάνω χρήματα.

Φαντάζομαι πως θα ήταν αν την έκλεινα αργά το βράδυ και όχι απογευματάκι που βεβαιώθηκα ότι θα ήταν φρέσκια και ευδιάθετη..

Δεν έμεινα ικανοποιημένος και ασφαλώς δεν θα την ξαναέβλεπα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
11.628
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, company of heroes tho, Limperatore XXI και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2020
Κοίτα, πρώτα στέλνεις pm στον Yourlover να δεις άμα την έχει πηδήξει την κοπέλα, διότι μετά, οι γυναίκες δεν πάνε με άλλους μετά τον yourlover (your mpamias) και εάν πάνε, ο πήχυς είναι τόσο ψηλά, που βαριούνται.

Καπέλο

Π
18 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχαχα!!!! Πάλι λείπει διακοπές ο ψυχολογος σου poka-vlito και δε μπορείς να διαχειριστείς τις εμμονές σου?
Εάν θες να ξέρεις εγώ του είπα του Μυστήριου ότι πέρασα σούπερ και τελικά τον πήρα στο λαιμό μου!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2