Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση με την Ivonne στις 25/5/09 στο πιο ονομαστό ξενοδοχείο της πόλης μας. Είναι το πιο petit CT που έχω συναντήσει και να πω την αλήθεια παρόλο που είχα μια ιδέα που πήγαινα δεν την περίμενα τόσο μικροκαμωμένη. Πολύ εύστοχος ο χαρακτηρισμός παλιότερου συναγωνιστή που έγραψε πως νόμιζε πως του άνοιξε «η μικρή κόρη μιας οικογένειας».

Στο δια ταύτα τώρα μέτρια πίπα, αρκετή ενέργεια, καλούτσικα στησίματα, ωραία φιλία, σφικτό γατάκι άλλα κάτι δεν μου καθόταν καλά. Στην αρχή δεν το εντόπισα αλλά όταν την έβαλα στα 4 και είπα να ανεβάσω λίγο στροφές τότε μου ήρθε: η κοπελίτσα δεν βογκούσε καθόλου. Λες και ήταν οι γονείς της στο διπλανό δωμάτιο και δεν ήθελε να μας πάρουν χαμπάρι. Αυτό για εμένα ήταν πολύ ξενερωτικό και κατέφυγα σε σενάρια μέσα στο μυαλό για να έρθει το πολυπόθητο τέλος.

Μετά το σεξ όταν κουβεντιάζαμε, μου είπε πως χώρισε με τον φίλο της πριν 2 ημέρες και είναι στενοχωρημένη. Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό( και για αυτό ήταν έτσι στο σεξ) άλλα στην τελική το αποτέλεσμα είναι πως ένα και μόνο αρνητικό στοιχείο μου χάλασε όλη την εμπειρία και αυτό έχει σημασία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 25, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού