Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322639
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρναγα κατά διαστήματα από το ίδρυμα αλλά δεν μου έκανε κάποια για να περάσω μαζί της....Χμμμ;
Είδα ότι επέστρεψε η Ρούλα και είπα να πέρασω μήπως την βρω ελεύθερη...
*Σε διαγωνισμό που "έτρεξε" σε forum κέρδισα την επίσκεψη και ήθελα η εξαργύρωση να γίνει μαζί της....Καπέλο
Ήρθε στο σαλόνι με τα καβλωτικο εσώρουχα της τα τιγρε και με συνόδευσε μέχρι το μπάνιο....Γλώσσα
Φρεσκαρισμα και αναμονή για το μασάζ της...
Περιγραφές περιττές για την Ρούλα καθώς αποτελεί μια διαφορετική κουλτούρα...Καλό μασάζ είναι γνωστρια του είδους και γενικά από τρίψιμο τα πάντα όλα...!
Στο δεύτερο κομμάτι της επίσκεψης δηλαδή στο σεξ πήρε πρωτοβουλίες και αφέθηκα στα χέρια της....Πρώτη στάση από πάνω σε cow girl στη συνέχεια πισωκολλητο όπου συμπλήρωνε με προστυχολογα και για φινάλε πάλι από πάνω όπου και ολοκληρώσαμε...
Για μένα θεωρείται από τις πιο σίγουρες επιλογές σε μασάζ εδώ και χρόνια.Ειναι στανταρακι μου και τουλάχιστον μία φορά το χρόνο θα την επισκέπτομαι!Ναι!

Καλα να περνάτε!Καπέλο
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
Όνομα κοπέλας
Ρούλα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, alpula, baroc και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2020
Η κοπέλα δεν είναι του τύπου μου....Διαβάζοντας, όμως, τους έμπειρους μύστες την επισκέφθηκα. Η συμπεριφορά της και η περιποίησή της ήταν αξιοπρόσεκτα θετική
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1