Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρασκευή βράδυ και βρίσκομαι στο κέντρο της Αθήνας για ένα πλάσμα που είχα βάλει καιρό στο μάτι για να δοκιμάσω. Οι κριτικές άλλωστε των συναγωνιστών ήταν σε γενικές γραμμές πολύ θετικές και έτσι έκλεισα διωράκι λίγο πριν φύγει από την Αθήνα. Μόλις άνοιξε την πόρτα μου φάνηκε ότι είχα κάνει λάθος πόρτα. Πανέμορφη κοπέλα αλλά δεν έμοιαζε το πρόσωπο της με τις φωτογραφίες. Όχι ότι απογοητεύτηκα απλά το αναφέρω, γιατί έτσι κι αλλιώς ήταν κούκλα. Με υποδέχθηκε με χαμόγελο και με ένα μάυρο κοντό φόρεμα και ψιλοτάκουνες γόβες. Αμέσως για μπανάκι και μόλις βγήκα λίγες κουβέντες για να σπάσει ο πάγος και άρχισε η μάχη. Στο στοματικό απαλά πράγματα χωρίς τίποτα το φοβερό, με καλό όμως γλύψιμο των όρχεων. Στο στοματάκι της έγινε και η πρώτη κατάθεση όπου με στράγγιξε κυριολεκτικά. Αμέσως μετά κουβεντούλα για τα ταξίδια της, την Αθήνα κλπ. Πολύ γλυκό κορίτσι, με υπέροχα μάτια που δεν χόρταινες να τα κοιτάς. Μετά από λίγο άρχισε ο δεύτερος γύρος με στοματικό, το γυρίσαμε σε 69 όπου γεύτηκα το πεντακάθαρο υπέροχο μουνάκι της και μετά ανέβηκε από πάνω όπου είχαμε τη δεύτερη κατάθεση. Κουβεντούλα πάλι και ξανά στη μάχη. Ο τριτός γύρος ήταν και ο καλύτερος. Γλωσσόφιλα συνέχεια, οι υπέροχες ρόγες της αντιστάθμιζαν το μικρό στήθος (εμένε προσωπικά μου άρεσε πολύ, μια επιδερμίδα μεταξένια και ένα κολαράκι απίστευτο. Η τελευταία κατάθεση έγινε σε πισοκολλητό με την υπέροχη θέα και ανελέητο σφυροκόπημα το οποίο έδειχνε να ευχαριστιέται πολύ. Σε γενικές γραμμές έμεινα πολύ ευχαριστημένος και τη συνιστώ ανεπιφύλακτα. Όσο για την πίσω πόρτα, συμφωνώ με τους προλαλήσαντες. Ενώ και εγώ είχα πάει με αυτόν τον σκοπό, σου βγάζει τέτοια γλύκα που τελικά δεν το κάνεις...maybe next time

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 22, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
0
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού