Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 60 10
Call-Girls 164120
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τελευταία συνάντηση με call girl πριν την επιστροφή στα ξένα. Βλέποντας διθυραμβικές κριτικές από συναγωνιστές είπα να δοκιμάσω κάτι σε πιο μίλφ φάση. Τηλέφωνο στο γραφείο και βουρ για μπουρδελο-ξενοδοχείο. Η κοπέλα έφτσασε στην ώρα της ντυμένη σε ψιλοσοφιστικέ στυλ που αρμόζει στην ηλικία της και προσωπικά μου ξύπνησε και ορέξεις και απωθημένα. Αν και είμαι τρελός φαν τον πολύ ψηλών γυναικών ( από 1.75 και πάνω) το σώμα της αλλά και η διαθεσή της με έφτιαξε. Ξεκίνησε με μια τρομερή πίπα όπου την άφησα να συνεχίσει μέχρι να τελειώσω, ήθελα να την ευχαριστηθώ ακόμα περισσότερο στο δεύτερο γύρο. Τελείωνω π'αω για ένα γρήγορο μπάνιο και αράζω στο κρεβάτι μαζί της. Εκεί φαίνεται ότι η τύπισσα ξέρει την δουλειά της πολύ καλά. Τρομερή στο σόσιαλ και στο χαμούρεμα με αποτέλεσμα την έναρξη του δεύτερου γύρου. Την πήρα σε ότι στάση μου πέρασε από το μυαλό, η τύπισσα δεν κολώνει καθόλου ίσα ίσα σε ωθεί να θες να την γαμήσει με περισσότερη όρεξη. Μετά από το αναλέητο σφυροκόπημα τελείωσα μέσα στην ζεστή και υγρή μουνάρα της ενώ αυτή ήταν στα 4 και μου έλεγε βρωμόλογα βούρ για μπάνιο λίγο χαμούρεμα και σόσιαλ και αποφάσισα να λήξω την συνάντηση παρότι παρέμεναν ακόμη λεπτά. Εν κατακλείδι, η κοπέλα παρά την ηλικία της βάζει κάτω πολύ νεότερες και ομορφότερες μόνο και μόνο επειδή είναι ορεξάτη. Δεν θα πεί όχι σε τίποτα και με την συμπεριφορά της σε κάνει να περνάς καλά και να θές να συνεχίσεις. Την προτείνω ανεπιφύλακτα

ΥΓ Πάντα κάνα πίπες και σέξ με προφυλακτικό παρά το γεγονός ότι κάποια κορίτσια δέχονται και χωρίς στο στοματικό, η ασφάλεια για μένα είναι αδιαπραγμάτευτη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 17, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Le Blanc
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
4.123
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, hornyasfuck, THV και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2020
Το υστερόγραφο σου αφορά πίπα ακα η έγινε πρόταση γιατί κάτι άλλο;;Χμμμ;Money MouthMoney Mouth
27 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν έγινε πρόταση για τίποτε άλλο ΑΚΑ και γενικά εγώ προσωπικά δεν κάνω τίποτα ΑΚΑ ακόμα και άν γίνει πρόταση απλά και λιτά
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2