Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 26 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μια από τις κορυφαίες εσκορτ παγκόσμιος. Η καλύτερη εμπειρία που είχα πότε με τρανς την έχω δει πολλές φορες μέχρι που η φάση ήταν παρειστικη χωρις την παραμικρή βιασύνη σαν να είναι γκόμενα σου. Μονίμως καυλωμενη ότι κάνει το ευχαριστιεται, και στο σεξ δεν υπαρχουν ορια. Απο pse μεχρι gfe οτι και να εκανες μαζι της το εκανε καλυτερα απο όλες τις αλλες.
Δύστυχος πλέον ξεφυγαν οι τιμες της τελευταια φορα που ηρθε ηταν 200 μισαωρο 300 η ωρα. Ακομα και εγω που ημουν τακτικος δεν ειχα καμια εκπτωση. Οχι οτι δεν τα αξιζει αλλα δυσκολες εποχες για τετοια νούμερα. Αν σας περισσεύουν την επομενη φορα που θα ερθει της συνιστώ ανεπιφύλακτα
Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 15, 2020
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
271
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elpotero, lycienr, monstercock greece και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2020
μουτρο κατι τύποι σαν κ σενα χαλαν την πιατσαΈρωταςΈρωτας
16 Ιανουαρίου, 2020
Eχει βαλει προσθεση πεους;
PV
Peter Van Norden
17 Ιανουαρίου, 2020
Mr clonarius για ρίξτε μια ματιά, σε αυτή την κατηγορία ανήκετε. Είναι κ παθητικο το κορίτσι μας!
13 Φεβρουαρίου, 2020
Απο οσο γνωριζω γιατι ειμαι σε τακτικη επαφη μαζι της, απο το Νοεμβρη και μεχρι τωρα Φλεβαρη του 2020 η κοπελλα ειναι πισω στη Βραζιλια οπου εργαζεται... Τωρα, εαν ηρθε τοσο κρυφα και συντομα και χωρις καθολου να το διαφημισει στην Ελλαδα τον Ιανουαριο για λιγες μερες... δεν βρισκω λογικη αλλα δεν ειμαι και μανατζερ της... Μας επιβεβαιωνεις την ημερομηνια συναντησης; Ευχαριστω
review reaction 1 OUROBOROS
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4