Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 131 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 453026
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τελικά όσο καλές κριτικές και να έχει μια κοπελα, πρέπει πάντα να κρατάς μια πισινή.
Εγώ δεν την κράτησα και ισως γι’αυτο ήταν απότομη η προσγείωση.
Σκάει η κοπελα ντυμένη με ένα σεξι φορεμα μαύρο κοντό.
Πρώτη εντύπωση, όχι και τόσο καλή. Περίμενα κάτι το πολύ δυνατο όσον αφορά το πρόσωπο και δεν το είδα. Γουστα είναι αυτά, αλλά βάζοντας μέσα και τον παραγοντα σιδεράκια (τα βρίσκω σεξι), της δινω κι ένα βαθμό παραπάνω από αυτό που θα της έδινα σε διαφορετική περίπτωση. Το πρόσωπο της μου φάνηκε αδιάφορο απλά.
Δυστυχώς το ίδιο περιπου μου φάνηκε και το σώμα της.
Είναι σχετικά ψηλό κορίτσι κι έχει μεγάλα σφιχτά καπούλια. Αυτά. Αν δεν ξεροχυνεις με αυτά τα δυο, δεν πιστεύω ότι θα σε εντυπωσιάσει κάτι άλλο.
Το σώμα της μου φάνηκε απλά φυσιολογικό. Σφιχτό, αυτό ελειπε κιόλας, 20 χρονων είναι. Από και και πέρα αδιάφορο. Σε καμία περίπτωση δεν θα την έλεγα μοντέλο ή σούπερ κορμάρα. Βυζακι μικρο και κατά τη γνώμη μου κακοσχηματισμενο. Σε όλα αυτά βάζουμε έναν αστερίσκο, και θα επανέλθω στο τελος για να εξηγήσω.
Η κοπελα όντως μοιάζει αρκετά ώριμη για την ηλικία της. Και μόνο που μπορεις να ανταλλάξεις δυο κουβέντες είναι άξιο λόγου γιατί με τα περισσότερα 20χρονα ούτε να συνεννοηθείς δεν μπορεις.
Πολύ ευχάριστη η παρουσία της λοιπόν, επικοινωνιακή αλλά χωρίς να ρωτάει πράγματα και λεπτομέρειες που «δεν κάνει». Σωστα δασκαλεμένη και σε αυτό και μπράβο και σε αυτήν και στους δασκάλους της.
Έφυγε για μπανακι και πάμε στο παρασύνθημα...
Δυστυχώς δεν.... Δεν ήταν η μέρα της? Δεν ήταν η δική μου? Απλά δεν.
Ένα μέτριο σεξ. Πίπα μέτρια. Ούτε κανα βάθος φοβερο, ούτε καμία τεχνική σούπερ, ούτε κανα πάθος ασύλληπτο για να πεις ότι συγχωρείς τα υπόλοιπα.
Δεν αρνήθηκε κάτι ούτε έδειξε να βαριέται ή να ξινίζει. Αλλά σε καμία περίπτωση δεν ήταν αυτός ο σίφουνας καυλας που διαβάζω στις κριτικές. Μην παρεξηγηθώ, δεν υπονοώ κάτι για αυτούς που τις έχουν γράψει. Απλά εγώ δεν βίωσα αυτό που περίμενα με βάση αυτά που διάβαζα. Τίποτα περισσότερο τίποτα λιγοτερο.
Στο πρωκτικό όντως αντέχει. Αλλά δεν τράβηξε γενικώς το θέμα πρωκτικό. Μπήκα στην αρχή ήρεμα κι ωραία, μετά άνοιξα λίγο γκάζι και βγαίνοντας για να αλλάξω στάση είδα ότι είχαμε λερωθεί λίγο. Οκ ατυχήματα είναι αυτά και συμβαίνουν. Δεν τρέχει κάτι. Το θέμα είναι ότι εμένα μου είχε φύγει η πολλή καυλα και δεν το συνέχισα το πρωκτικό.
Της τον ξαναδίνω στο στόμα, κι όταν ήρθε η ώρα να τελειώσω τη στήνω για να τα παρει στο πρόσωπο όπου της ζητάω να βγάλει εξω τη γλώσσα της.. Μου χρέωσε και τα δυο έξτρα CIF και CIM.. Δεν είναι απαραίτητα λάθος! Αλλά είναι λίγες οι φορές που μου έχει συμβεί αυτό στο παρελθόν. Συνήθως το CIM μου το χρεώνουν όταν είναι χυσιμο στο στόμα με το στόμα ή τέλος πάντων όταν φύγει όλο το φορτίο μέσα. Όχι όταν είναι χυσιμο στα μούτρα κι απλά πάρουν μερικα σκάγια και τη γλώσσα. Ξαναλέω, μπορεί με το δικιο της να το χρέωσε και δεν το λεω με μομφή. Απλά ενημερωνω σε περίπτωση που ενδιαφέρει κάποιον για να το γνωρίζει.
Μπανακι, λίγη χαλάρωση, και πάμε μπας και ρίξουμε άλλη μια μπιστολιά μόνο με το στόμα αυτή τη φορα. Εδώ έχω να πω προς τιμήν της κοπέλας, ότι ενώ δυσκολεύτηκα να τελειώσω και την ταλαιπώρησα αρκετή ώρα, δεν παραπονέθηκε καθολου, ήταν υπομονετική και έκλεισε το ραντεβού και με 5 λεπτά παραπάνω.
Φιληθήκαμε και αντίο.
Πάμε τώρα και στον αστερίσκο που ανέφερα νωρίτερα.
Η κοπελα έχει θέμα με την τριχοφυΐα. Κι όχι μόνο στο χείλος όπως ανέφερε ένας άλλος συναγωνιστής. Είναι αρκετά έντονο το φαινομενο. Κι εγώ δεν έχω χειρότερο πράγμα. Και θεωρώ ότι ήταν κι αυτός ένας παραγοντας που με έκανε να μην εκτιμήσω τόσο πολύ το σώμα της. Αν αυτό το κορμί δεν το είχε ένα Ελληνικό μελανούρι με το θεματάκι που προανέφερα, αλλά μια κατάλευκη και άτριχη Σουηδέζα ξέρω γω, μπορεί να είχα βάλει υψηλότερη βαθμολογία. Αλλά ομολογώ ότι με επηρέασε παρα πολύ, οπότε επηρέασε φουλ και το ραντεβού.
Κυρίως η τριχοφυΐα στις θηλές της ήταν που μου τα χαλασε γιατί ήταν πολύ κακή η αίσθηση όταν της εγλυφα το στήθος. Εκεί ομολογώ χαλαστηκα αρκετά.
Κωλαρακι και μουνακι ήταν ξυρισμένα, αλλά προς το stubble. Όχι κάτι το λείο και απαλό.
Οπότε και αυτό έπαιξε μεγάλο ρολο στο γαμησι, γιατί δεν με ικανοποιούσε ιδιαίτερα αυτό που εβλεπα.
Α! Να αναφέρω εδώ ότι η κοπελα μου ζήτησε να σβήσουμε το φως. Εγώ αρνήθηκα, πάντα κάνω σεξ με φωταψίες γιατί είμαι οπτικός τύπος.
Οπότε κάτι τέτοιες λεπτομέρειες δυστυχώς δεν κρύβονται.
Σκεφτόμουν αν πρέπει να γράψω την κριτική ή όχι με δεδομένο οτι αφορά κυρίως υποκειμενικά ζητήματα. Γιατί στο φιναλε, έχει καμία 20αρια κριτικές το κορίτσι, όλες θετικές, και γιατί να της χαλάσω εγώ το σερί ενώ στην ουσία δεν είναι ότι δεν φέρθηκε σωστα ή ήταν μάπα το καρπούζι.
Κατεληξα να τη γράψω τελικά για να ενημερωσω για το θέμα τριχοφυιας κάποιους που είναι ισως παράξενοι όπως εγώ, και για να υπάρχει κι ένα diversity απόψεων. Δεν βλαπτει στην τελική.
Καταλήγω γιατί κούρασα. Εγώ δεν είδα το πλάσμα που περίμενα ότι θα δω, ούτε εκανα το γαμησι που περίμενα ότι θα κάνω.
Αν δεν είχα πάει με τις προσδοκίες των 20 δυνατών κριτικών, ισως να είχα περάσει καλύτερα.
Αλλά όπως ειπα στην αρχή, μαλακιστηκα και δεν κράτησα καμία πισινή, ανέβασα πολύ τις προσδοκίες μου, κι απογοητεύτηκα αρκετά.
Δεν θεωρώ ότι η κοπελα δεν χρήζει δοκιμής από κάποιον που του αρέσει αυτό που βλέπει στις φωτο. Αλλά δεν πιστεύω κιόλας ότι είναι κάτι το φοβερο κι ανεπανάληπτο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack_of_all_trades
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
202
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kavouras13, Iso13, linear και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2020
Ωραία κριτική! πολύ καλά έκανες και έγραψες γιατί την είχα στα υποψη μου, αλλά έχω θέμα αν η άλλη έχει τριχοφυΐαοπότε άκυρο
16 Ιανουαρίου, 2020
τυπε δε χρειαζεται να εχεις απολογιστικο ύφος επειδη δε σου αρεσε..εδω τις εμπειριες μας γραφουμε!και επισης γουστα ειναι αυτα.παντως ούτε εγώ τρελάθηκα
16 Ιανουαρίου, 2020
+1 like από εμένα γιατί είπες αυτό που εσύ βίωσες χωρίς να προσπαθήσεις να μειώσεις αυτούς πού έχουν διαφορετική άποψη.
Εύχομαι να παραδειγματιστούν ορισμένοι αυτόκλητοι Ιαβέρηδες εδώ μέσα από την στάση σου (μεταξύ μας χλωμό το κόβω...)
16 Ιανουαρίου, 2020
+1 για την κριτική.
Ας υποθέσουμε, όπως αναφέρεις, ότι δεν ήταν και στην καλύτερη κατάσταση. Στα λεφτά που παίρνει δεν υπάρχει δεν ήταν η μέρα της. Οκ, άνθρωπος είναι μπορεί να συμβεί αλλά αν δεν ήταν καλά ας καθόταν σπίτι της.
Αυτό με την τριχοφυΐα και μετά κλειστά φώτα είναι απλά τραγικό και προσωπικά για εμένα dealbreaker...
16 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνω ότι είναι λίγο ακυρο το «δεν ήταν η μέρα της». Δεν έχεις αδικο. Απλά κάπου πρέπει να αποδώσω αυτό που εξέλαβα γιατί αν κρίνω από τις υπόλοιπες κριτικές η κοπελα έπρεπε να φυσαει. Οκ το αποδίδω εν μερει σε εμένα, αλλά ρίχνω και μια στον αέρα μήπως δεν ήταν στα καλύτερα της. Ναι το θέμα τριχοφυΐας είναι και για μένα dealbreaker και όσο περισσότερο το σκέφτομαι καταλήγω ότι κυρίως με σκοπό να ενημερωσω γι’αυτο έγραψα την κριτική. Γιατί κατά πως φαινεται αποτελεί dealbreaker και για άλλους και δεν ήταν κάτι που είχε αναφερθεί στο βαθμό που θα έπρεπε πιστεύω.
17 Ιανουαρίου, 2020
Κάποιες ερωτήσεις, χωρίς καμμία απολύτως πρόθεση αντιδικίας ή αντιπαράθεσης. Αν την βλέπατε σ' ένα κλαμπάκι, ντυμένη όπως έσκασε μύτη στο δωμάτιό σας, τι θα παθαίνατε; Εάν το παίρνατε απ' το χεράκι και φεύγατε για τα περαιτέρω, τι θα λέγατε στους κολλητούς σας την άλλη μέρα; Θα της λέγατε να ξανά βρεθείτε, να βγήτε για ποτό κλπ; Θα θέλατε να το ξανά πηδήξετε κάμποσες φορές;Απλά, αντρικά ερωτήματα...
17 Ιανουαρίου, 2020
Μπράβο και ευχαριστούμε. Μπράβο και γιατί παρέμεινες ευγενικός ακόμα και στις αρνητικές αναφορές.
17 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια χαρα είναι το ερώτημα σου, και δεν το παίρνω στραβά. Σε εμένα δεν έσκασε καμία υπερπαραγωγή. Πιασμένο είχε το μαλλί της, κότσο, βαμμένη ήταν ελάχιστα αν θυμάμαι καλά, και that’s all. Αν την εβλεπα σε ένα κλαμπάκι δεν θα πάθαινα κανα σοκ. Κυκλοφορούν πολύ καλύτερες εκεί εξω. Σαφως κι αν μου καθόταν θα την πήδαγα. Δεν ειπα ότι είναι για να την κλωτσησεις από το κρεβάτι την κοπελα. Ήμαρτον. Αλλά δεν είναι από τα μουνια που αν τα έβλεπα σε ένα κλαμπάκι θα έλεγα στον εαυτό μου «Μαλακα κάνε τα αδύνατα δυνατά να το ριξεις το μωρό γιατί θα χάσεις τον ύπνο σου αν δεν το γαμησεις». Συν το γεγονός ότι στο κλαμπάκι το ημίφως καλύπτει πολλές ατέλειες όπως αυτές που έχω αναφέρει στην κριτική μου. Οι οποίες ατέλειες για εμένα παίζουν μεγάλο ρολο οπότε όχι δεν νομίζω ότι θα καιγόμουν να την ξαναγαμησω.
18 Ιανουαρίου, 2020
Ωραιος φίλε πολύ ωραία κριτική!Καπέλο
V
vobras
09 Μαρτίου, 2020
Όλες αυτές που δηλώνουν Ελληνίδες εγώ πιστεύω οτι είναι αλβανάκια..οπότε μην περιμένετε να είναι ατριχα με ασπρο δερμα και ροζ κωλοτρυπίδα.Αυτά μόνο σε καθαρόαιμες ροσίδες/σλάβες.
Αν έπαιρνα την συγκεκριμένη θα την έπερνα μόνο και μόνο γιατί λένε ότι αντέχει στο αναλ και είναι και πιπίνι.
Αφού δεν δείχνει την φάτσα της λογικό είναι να είναι μέτριο.. μαλλον δεν τα αξιζει τα 170.
B
Bon4o
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10