Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 273 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Ξεκιναω με το...Μακρια Συναγωνιστες Μακρια!!Στο σαλονι φαινεται καυλιαρα...ψηλη καστανη με εκφυλη φατσα ωραια κωλαρα συν το τατουαζ στο δεξι κωλομερι της που γραφει kiss me...αλλα με το που ξεβρακωνεται στο δωματιο η Απολυτη Ξενερα!!Πεσμενα μικρα βυζια κυταριτιδα στον πατο και σαν κορμι κατω του μετριου που το καλυπτει εντεχνως και το παρουσιαζει πολυ εντυπωσιακο οταν σαλοναρει ενω δεν ειναι!!

Μπαινει βγαζει τα εσωρουχα και μου λεει...πηρες το πρωκτικο αν δεν κανω λαθος?Ναι της λεω δεν κανεις λαθος!Στραβομουτσουνιαζει ερχεται στο κρεβατι και μου φοραει την καποτα αρχιζοντας μια πιπα ο Θεος να την κανει πιπα!!Πιο πολυ μου τον επαιζε παρα με πιπωνε!Πιπα απο αυτες που λες ωχχ το κλαψαμε το 20ρικο...30ρικο στην περιπτωση μου μιας και πληρωσα για κωλο!Αφου μου κανει την υποτιθεμενη πιπα γυρναει και μου λεει..ελα κωλο!!Αυτο πληρωσα αυτο θα παρω σκεφτηκα απο μεσα μου..αρκετα σφιχτη τρυπουλα θα ελεγα την οποια εσπρωχνα για κανα τριλεπτο με αυτην να βγαζει ψευτικα βογγητα που και που!Στο πενταλεπτο λοιπον με την δυναμη της θελησης κι αφου εβαλα την φαντασια μου να οργιασει καταφερα να τελειωσω!!Αυτο ηταν λοιπον ολο κι ολο!!Ενα 30ευρω πεταμενο για να γαμησω μια κωλοτρυπα...Για την ηλικια μου καλη κι η μαλακια μου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2009
Όνομα κοπέλας
Λούνα
Υπηρεσίες
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού