Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488354
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ρε παιδια τι να λεμε τωρα; Το 'να τ' αλλο; Η κοπελα ειναι απο ουγγαρια, σκυλι του πολεμου και εαν μπορουσα θα επρεπε να της βαλω τα μεγιστα στη βαθμολογια! Απο εμφανιση σας ειπα ειναι τεζζζζζζζζζζαααααααααα, δεν παει αλλο, εχει κανει βεβαια πλαστικες επεμβασεις αλλα ο γιατρος ηταν γατος!!!

Η κοπελα εχει σωμα αθλητριας και γυμναζεται μονο ...εντος δωματιου απ' οτι μου ειπε (συνεννοηθηκαμε σε σπαστα αγγλικα, εγω μιλουσα σπαστα, αυτη proficiency ;), ειναι ομιλητικη και πολυ εξυπηρετικη ρε παιδια... Συμπεριφερθειτε καλα και θα ανταποδωσει. Μπορεις να συνεννοηθεις μαζι της, να της εξηγησεις τι θες και δε λεει οχι (παντα σε λογικα πλαισια) Εχει piercing στη γλωσσα που το δουλευει καλα στην πιπα, και αρκετα tattoo, υψος 1.65-1.70 και το κυριοτερο εχει το πιο απαλο μωρουδιστικο δερμα που εχω νιωσει ποτε και ειναι πεντακαθαρη, μοσχομυριζει! Για κυτταριτιδα κ.λ.π. δεν το συζηταμε, ουτε ιχνος! Αναλυτικα δε θα γραψω τι καναμε στο δωματιο, ενα θα σας πω και θα καταλαβετε! Μετα το πρωτο ''αναγνωριστικο'' πρωκτικο διλεπτο που πηγε χαλαρα (η θεα απο πισω δεν παιζεται, ειτε θέα ειτε θεά το διαβασετε ειναι το ιδιο γι αυτο δεν τονισα τη λεξη;) μετα ρε παιδια εγω εσπρωχνα, αυτη ερχοτανε και ειχε περασει το χερι της πισω απο το μπουτι μου και με τραβουσε προς το μερος της για να μπαινω μεσα της με μεγαλυτερη ενταση. Αφηστε που οταν την πηρα στα 4 μου εκανε κατι κωλοκουνηματα, με επιασε ιλιγγος και ο μπεμπης μου παραλιγο να ξερασει πριν την ωρα του μεσα στη Μ(α)ΟΥΝΑ... ΔΕ ΜΑΣΑΕΙ Τ' @@ ΤΗΣ, θα της εβαζα 10 στις υπηρεσιες αλλα δε μπορω γιατι αν δεν το εχω αναφερει πιο πανω δε μπορω να βαλω υψηλοτερες βαθμολογιες. Οσον αφορα την υπηρεσια γαμω τα ατομα η θεια, πεντακαθαρα δωματια (μονο το ενα εχει ντουζιερα) μονο παρτε μπουφαν γιατι θα παθετε πνευμονια απο το aιr-condition;) Οσον αφορα το παρκαρισμα ετσι κι ετσι αλλα εβαλα 10 γιατι μονο εκει μπορουσα να δωσω υψηλη βαθμολογια και ηθελα να ανεβει ο μ.ο. γι αυτο το εξυπηρετικο πανεμορφο κοριτσι. Με την κριτικη που εγραψα, ελπιζω την επομενη φορα που θα παω (αυτο ειναι σιγουρο) να μην γ@μ@ω πηγαδι, με το μαλακο μαγκες!!! Απλα η κοπελα το αξιζει, ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ, ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2009
Όνομα κοπέλας
Καρολάιν
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
22 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού