Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κανόνισα ραντεβού με Angelika για τις 18/5 με λίγο δισταγμό. Βλέπετε σκεπτόμουνα για να ζητάει η κοπέλα 160 την ώρα εκεί που οι υπόλοιπες ζητάνε 250, τότε μάλλον υπάρχει κάτι που να δικαιολογεί την διαφορά τιμής. Τελικά διάβασα καλά σχόλια και είπα να το ρισκάρω.

Πρώτα θα συμφωνήσω με τους προηγούμενους για την εμφάνιση της καθώς στο πρόσωπο φαίνεται για 30+ άλλα έχει ωραίο κορμί. Στις υπηρεσίες τώρα πρέπει να πω πως έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος. Πραγματικά ξέχασα πως είμαι με τουρίστρια και αισθάνθηκα πως είμαι με την κοπέλα μου. Πολύ πάθος και ένταση σε σημείο που σπάνια συναντάω γενικά από γυναίκα. Πολύ καλή και στο social time που ακολούθησε τις ερωτικές περιπτύξεις , με πολύ όρεξη για αγκαλιές και χάδια από μεριάς της.

Φεύγοντας από το δωμάτιο της απορούσα γιατί κοστολογείτε η κοπέλα 160 την ώρα και μάλιστα την βρήκα καλύτερη από τις περισσότερες που ζητάνε 250. Μονό το λίγο σπασμένο πρόσωπο δικαιολογεί κάτι τέτοιο αλλά κατά τα άλλα είναι εξαιρετικό value for money . Της αξίζει μεγαλύτερη βαθμολογία για συμπεριφορά, επικοινωνία, συμμετοχή και απόδοση από αυτήν που βάζω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 18, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού