Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 143 10
Sex Studio 283582
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εμφανιση Λαουρας..

Καστανη με ισιο μαλλι,σεξυ προσωπο που ονειρευεσαι οτι στο δωματιο θα σε απογειωσει αλλα δεν...1-1,5 στηθακι και βεβαια ο κυριος λογος για τον οποιο εδωσα το 50ρικο και δεν ειναι αλλος απο την κωλαρα που εχει!Βεβαια σε σχεση με πριν κανα 6μηνο εχει ψιλοχαλασει αλλα και παλι παραμενει ενας απο τους πιο αξιοπροσεκτους πατους που κυκλοφορουν σε στουντιο!Δινω το 50αρικο και βουρ...

Στο ψητο

Σκαει στο δωματιο η Κυπρια και στα καπακια βγαζει τα εσωρουχα της ενω καθεται στην ακρη του κρεβατιου!Χλιαρη κινηση επιπεδου Φυλης αλλα δεν πολυεδωσα σημασια!Αμεσως στησιμο στα 4 διπλα μου σε σημειο τετοιο ωστε με δυσκολια να εχω προσβαση σε αυτην και ξεκιναει ενα περαδωθε πανω μου μεχρι να μου σηκωθει κατι που καταφερε στο λεπτο!Καποτα και ξεκινημα πιπας...πολυ καλη πιπα που ειχε επικεντρωθει κυριως στον πουτσοκεφαλο κατι που εμενα προσωπικα με φτιαχνει!Στα καπακια ανεβασμα απο πανω με εμενα να βλεπω την κωλαρα της(την θεα της οποιας χρησιμοποιει συνεχως μιας και ειναι το μεγαλο της ατου)και μετα απο κανα λεπτο το πολυ πισωκολλητο στο οποιο ναι μεν χαζευεις με τον πατο της αλλα η τυπισσα καθεται σαν ψυγειο!Μηδεν κινηση μηδεν καυλα..με λιγα λογια αν δεν ειχα αυτη την θεα θα μου επεφτε!Για να μην γινει αυτο την γυρναω ιεραποστολικα μπας και καλυτερεψουν τα πραγματα αλλα δεν!!Εκει ενιωσα σαν να μαι στην Φυλης!Αυτη να κοιταει το ταβανι μην τυχον κι εχει αραχνες κι εγω να παλευω μπας και τελειωσω αλλα αυτο εμεινε απλα ενα ονειρο μιας και μετα απο κανα διλεπτο ενω ειχα ηδη ξενερωσει μου πεταει το πρωτο...Ελα αγορι μου...συνεχιζω κανοντας πως δεν ακουσα αλλα αυτη το βιολι της...ελα αγορι μου και ελα αγορι μου!!Ε οχι κοριτσι μου δεν θα ερθω...να ερθω να παμε που??Ξενερωνω κι αρχιζω να τον παιζω με αυτην στημενη στα 4 ετσι ωστε να βλεπω τον πατο της και να της χαιδευω τις τρυπες!Μονο ετσι θα καταφερνα να τελειωσω οπως κι εγινε!

υ.γ Μου αρεσει που παραπονιουνται ολες οι τανεσπου οτι δεν εχουν δουλεια...βεβαια δεν θα εχεις δουλεια Λαουρα και καθε Λαουρα που στο 10λεπτο κι ενω εχεις τσιμπησει το 50αρικακι σου ομορφα κι ωραια αρχιζεις τα ελα αγορι μου και πιεζεις τον πελατη να τελειωσει!Να κατσεις κοπελια μου 20 και 25 λεπτα οπως κανουν οι καλες επαγγελματιες του χωρου αλλιως..Στο καλο Λαουρα και να μας γραφεις!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 18, 2009
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
88
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού