Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η διατηρηση του αηττητου του Π.Α.Ο.Κ. για 47η αγωνιστικη μεσα στο Γ.Καρα'ι'σκακης ( σε συνδυασμο βεβαιως και με καποια αλλα αποτελεσματα) με κατεστησε πλουσιοτερο κατα καποιες δεκαδες ευρω ποσο αρκετο ωστε να εχω ενα κεφαλαιο κινησης και καλης ψυχολογιας ωστε να μπορεις να διαβαζεις αυτην την στιγμη το νεο μου πο(ρ)νημα αγαπητε συναγωνιστη.
Την ωρα που αρχισα την αναγνωριση στοχων στην περιοχη ενδιαφεροντος δεν εβρεχε πλην ομως το συνολο της χωρας ηταν κατω απο τα γκριζωπα πεπλα της Διδους κατι που εκανε την ρομαντικη μου διαθεση να ανθιζει σαν λουλουδι μεσα στον Δεκεμβριο.Μπηκα στην Φυλης 69Β και λιγα λεπτα αργοτερα τα βογγητα της Αννας αρχισαν να ακουγονται.Ομως παρα τα σηματα της τσατσας(εμφανισιμη και καλη επαγγελματιας )η κοπελα δεν βγηκε οπως-οπως αλλα αφου πρωτα το ειχε ευχαριστηθει τοσο η ιδια οσο και ο συναγωνιστης μαζι της, κατι που το εκτιμησα ιδιαιτερα ωστοσο επρεπε να εχω μια πιο ολοκληρωμενη αποψη ,για αυτο μολις την ειδα δεν εψαξα για κατι αλλο και αποφασισα να την προτιμησω.
Η 27χρονη Αννα μας ηρθε απο Βουλγαρια.Γυρω στο 1.70μ με αερα μοντελου,καστανη,με καστανα ματια,αδυνατη με μικρο στηθος αλλα εντονη ερωτικη διαθεση και μια αποκοσμη ομορφια με κατι απο την τραχυτητα μια αδενδρης βουνοκορφης . Ομως το χαμογελο της,ζεστο και ειλικρινες,ηταν σε θεση να αμβλυνει το παραπανω χαρακτηριστικο της.
Αφου της εδωσα τις ευχες μου για την προ διημερου γιορτη της, ειπα με βεβαιοτητα οτι εγω θα ημουν το δωρο της.Αφεθηκε στα φιλια και τα χαδια μου.Προσαρμοσα το φουσκωμενο 5ο μελος μου αναμεσα στα βροχια του δικτυωτου καλσον της και μετα το περασα απο τους ιμαντες που συγκρατουσαν το απιστευτα σεξυ στριγκακι της.Εγλειψα τα δαχτυλακια των ποδιων της που ξεπροβαλαν παιχνιδιαρικα απο τα ψηλοτακουνα μποτακια της,χωρις να εξαιρεθουν και τα μακρυα και πολυχρωμα νυχια των χεριων της.Οι τρυπουλες της ηταν πεντακαθαρες και γευστικοτατες και τις τιμησα δεοντως κατα την διαρκεια του 69.Προσφερε δυνατες συγκινησεις με το στοματικο που μου εκανε και ιδιως με τα διαδοχικα deep -throats και το αρχιδογλειψιμο.
Με καβαλησε και αρχισα να δινω γκαζια ενεργοποιωντας τα εξαισια βογγητα της τα οποια ακουστηκαν ξανα εξω στον διαδρομο.Συνεχεια στα τεσσερα με τα βογγητα πλεον να εναλλασονται με ερωτολογα και kinky ατακες με την κορυφαια:με γαμας με ολο σου το σωμα, κατι που ισχυε καθως στον αγωνα ειχαν εμπλακει και τα δαχτυλα μου τα οποια αρχισαν να εξερευνουν τις τρυπουλες της προτου ακολουθησει πρωκτικο για αρκετα λεπτα μεχρι που η τσατσα αρχισε να στελνει σηματα οτι ο χρονος μας εβαινε προς την ληξη του( βηχας και ανεβοκατεβασμα στην ενταση της μουσικης,προς τιμην της απο διακριτικοτητα δεν χτυπαει την πορτα).Κυριολεκτικα πηρα την κατασταση στα χερια μου και προτεινα να τελειωσω πανω της κατι που δεχθηκε με πολλη χαρα.Δημιουργησαμε ενα υπεροχο συμπλεγμα:με το αριστερο μου εβαζα δαχτυλα στις τρυπες της , με το δεξι μου ετοιμαζα το υγρο μου πυρ και ταυτοχρονα η Αννα επαιζε με την κλειτοριδα της και διανθισε την ατμοσφαιρα εκ νεου με τα βογγητα της, μεγιστοποιωντας της απολαυση της.Οι βολες του σπερματος μου επληξαν την κοιλια της.Το τελος ομως ηρθε λιγο αργοτερα με ενα μασαζ που της προσφερα μια που τα παχυρευστα ,πολυτιμα ελαια μου ειχαν ηδη αγκαλιασει το νεανικο της σωμα,οποτε αξιοποιθηκαν πληρως στον ρολο αυτον ως συνοδευτικο μασαζ.
Συνεχισα την βολτα μου στην εορταστικη και στολισμενη Αθηνα οντας σε υπεροχη διαθεση μετα απο αυτην την πολυ καλη G.F.E.εμπειρια που ειχα ζησει με τα 20 ευρω που ειχα καταθεσει.Ειμαι σιγουρος οτι η Αννα πραγματικα πηρε το δωρο της!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.517
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostakis27, singer, dourosladers και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2019
Φιλαρακι εισαι πραγματικα αξιος.
Η κοπελα μυριζει σαν βοθρος.
Την πλησιασα στο λαιμο και μου ηρθε αναγουλα. Πριν την αγγιξω, ξαναντυθηκα και εφυγα τρεχωντας.
14 Δεκεμβρίου, 2019
Αννα,Ανναμπελ,Αγαπη γνωστη Αλβανεζα απ την επι χρονια θητεια της στο Μεταξι στο Ιασωνος 31 νεο.Τοτε για 10ευρω και απλο προγραμμα ηταν καλη,τωρα πηρε προαγωγη στο 20αρι με φουλ προγραμμα και σκεφτομαι να την τιμησω και γω για να παρω το κουλουρι της...
15 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητε συναγωνιστη
Αν ειχα καταλαβει κατι τετοιο θα το ειχα γραψει.Ισως ηταν μια ατυχης στιγμη δικια της.Παντως η κοπελα εχει να δωσει πολλα. Ομως δεν ξεχναμε ποτε οτι κατα βαθος λειτουργουν οπως οι ερασιτεχνες:δεν ειναι σιγουρο οτι θα φερονται σε ολους το ιδιο.
15 Δεκεμβρίου, 2019
Μπας και πηγες ακορεστε καπακι και μυρισες τα ξεραμενα φλοκια του αργυροτοξου?
21 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με κολακευεις αγαπητε συναγωνιστη jik Ντροπήαλλα εγω την κοιλια της πετυχα και οχι τον λαιμο της.Παντως τα ξεραμενα φλοκια μου ισως μυριζαν ...βασιλικο και λεβαντα!Ματάκι
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5