Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση με την Άννα στο Μπιλ πριν λίγο καιρό. Διάβαζα αυτά που γράφουν οι συναγωνιστές κ ήθελα να την συναντήσω. Παίρνω δωμάτιο στέλνω αριθμό κ 3 λεπτά μετά χτυπά η πόρτα.
Βλέπω την Άννα, ηλικιακά κοντά στα 45-50, αλλά ταλαιπωρημένη αρκετά. Το κορμί καλό αλλά χαλαρό λόγω ηλικίας. Τα έβαλα όλα στο πίσω μέρος του μυαλού μου γιατί ήθελα να την δω σε δράση. Και ειλικρινά ΔΕΝ απαγοητευτηκα. Η γυναίκα ζει για τον πουτσο. Γουστάρει να γαμιεται όπως θέλει ο άντρας που είναι μαζί της. Το τσιμπούκι της επικο. Ίσως η καλύτερη πίπα που μου έχουν πάρει ποτέ. Βαθιά,υγρή, με τρελο παίξιμο της γλώσσας. Πεντακάθαρη όταν την γλείφεις, νον-στοπ γλωσσοφιλα, βυζάρες για παιχνίδια. Το μουνακι της σχετικά στενό ενώ η κωλοτρυπίδα της φιλόξενη κ με ωραία αίσθηση. Αφού τα γάμησα κατά δύο αφεθηκα κ με τελείωσε με το στόμα κ πήγε στο μπάνιο να τα φτύσει κ να φρεσκαριστει.
Ανάψαμε τσιγαρακι κ πριν τελειώσω το δικό μου με είχε ξανά στο στόμα κ απολαμβανα την απίθανη πίπα της. Την άφησα να το κάνει για ώρα σφαλιαριζοντας τον κωλο της κ χώνοντας δύο δάχτυλα στην μουναρα της που είχε γίνει μούσκεμα. Μ έφτασε στο όριο να χύσω κ την σταματησα γιατί ήθελα να την γαμησω ξανά. Προφυλακτικό κ εναλλαγές από ιεραποστολικό σε πλαγιαστο κ κατάληξη σε απίθανο στήσιμο στα 4, το πρόσωπο της στα μαξιλάρια κ μετά από 2-3 λεπτά ένα υπέροχο χύσιμο στα
κωλομερια της με πολλή ένταση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
gst007ath
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
545
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, tsof1970, muffer35 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2019
Μηπως εχουμε τηλεφωνο;;; Στειλτε p.m!!!
14 Δεκεμβρίου, 2019
και γω θα ηθελα τηλ αν δεν σου ειναι κοπος..
15 Δεκεμβρίου, 2019
Δεν βρισκο το τηλςφωνο της στην σελιδα με τις ελευθερες "τουριστριες" χαχαχα αν θελεις στειλε μου το τηλεφωνο της...μονο και μονο για τη πιπαρα της
15 Δεκεμβρίου, 2019
Η καλύτερη έως τώρα για μένα ..vfm που λενε εδώ τα γεροξεκούτια.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4