Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση μετ εμποδίων χθες το βράδυ . Και ξεκινάω .....

Είμαι σε high ξενοδοχείο στην Ερμού και σερφάρω για να καταλήξω στην επιλογή μου. Κάτι μου έκανε η Λιζα με το γυαλάκι , λέω πάμε για αυτήν . Παίρνω τηλέφωνο, να μην μπορώ να συνδεθώ με τίποτα . Εκ των υστέρων κατάλαβα ότι είχε κολλήσει το τηλέφωνο μου. Κάνω restart , πιάνω γραμμή . Κανονίζω την ώρα, μια χαρά .

Στην ώρα της , έρχεται ξενοδοχείο , και με παίρνει ο τρόμπας από τη ρεσεψιόν . Μου λέει κύριε δεν επιτρέπεται , δε γίνεται να ανεβεί , εκτός κι αν χρεωθεί το δωμάτιο ως δίκλινο . Σκέφτομαι από μέσα μου σάλτα και μαμήσου, και του λέω ότι δεν υπάρχει περίπτωση . Καπάκι παίρνω τηλ στο γραφείο και τους λέω ότι αλλάζω το ραντεβού σε incall για να μη χάσει το κορίτσι το μεροκάματο , και να μου στείλουν το ξενοδοχείο τους . Μου λένε σε ένα στη Συγγρου και ξεκινάω . Φτάνω , και περιμένω να μου πούνε δωμάτιο . Περνάνε 5, 10, 15 λεπτά , τίποτα . Λέω, ρε φίλε αν είναι να μην κάτσει κάτι , δε κάθεται με τίποτα. Με τα πολλά χτυπάει το τηλ, μου λέει η τυπισσα χίλια συγνώμη , σε ξέχασα ... τεσπα, σκέφτομαι αφού ήρθα, θα κάτσω.

Ανεβαίνω στο δωμάτιο και ανοίγει το Λιζακι. Η κοπέλα είναι ότι βλέπεις πάνω κάτω, με την απαραίτητη στυλιζαρισμένη επεξεργασία . Ωραίο κορμί, σφιχτό , βυζι πλαστικό αλλά καλή δουλειά . Στα του αγώνα ....

Καλή συμμετοχή , χωρίς κάτι το ιδιαίτερο . Πίπα καλή , με deepthroat , χωρίς χέρι . Ευχάριστη , και γενικά οκ. Τι με χάλασε : το δωμάτιο ΑΘΛΙΟΟΟΟΟ. Ρε παιδιά , θέλετε να πλασάρετε βίζιτα πολυτελείας σε δωμάτιο χειρότερο από το Μεταξουργείο ? Μιλάμε για άθλιο. Ότι και ερωτισμό να έβγαζε η Λιζα, έβλεπες γύρω και ξενερωνες. Ότι νά ναι. Μεγάλο φάουλ . Το λιζακι αν το αφήσεις , θα μιλήσει αρκετά . Παίχτηκε ένας γύρος , επειδή είχα ξενερώσει από το δωμάτιο για δεύτερο . Συμπλήρωσα την ώρα με χαλαρό σοσιαλ , ντύθηκα κι εφυγα.

Συμπέρασμα : αν ήταν στον χώρο μου, θα ήταν πολύ καλύτερα . Θα την ξανά συναντούσα; Ναι, αλλά μόνο στις δικές μου συνθήκες . Ενθουσιάστηκα; Αλλού ναι, αλλού όχι .

Ελπίζω να βοήθησα , από τη στιγμή που είναι η πρώτη κριτική

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 11, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Sicarios
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
3.396
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, THV, sakaros7 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2019
Στο ξενοδοχείο ήταν μετά τις 24.00 που σου έιπε ο τρόμπας για έξτρα χρέωση; μου έχει μια φορά στη Βουδαπέστη, αλλά πριν τα μεσάνυχτα άνετα, χωρίς παραπάνω χρέωση.
13 Δεκεμβρίου, 2019
...φίλε...αν επιτρέπετε...πόσα ήθελε ο μαλάκας του hotel στην Ερμού για να στο περάσει σαν δίκλινο?...
W
WHATABOUTFUCK
13 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ λιγα λογια στο χοτελ ζητησαν εξτρα χρεωση για να ανεβει η κοπελα; γιατι; σαν επισκεπτης θα ερχοταν
το αλλο χοτελ πως λεγεται; απλα για case study
13 Δεκεμβρίου, 2019
Γι' αυτό καλύτερα incall ή έστω outcall σε ξενοδοχείο ημιδιαμονής... Τί μαλάκας ο ρεσεψιονίστ! Δηλ. δίκλινο για... μια ώρα;;;!!!
13 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είχε σχέση με την ώρα . Σε ότι ώρα , ήθελαν επιπλέον χρέωση
13 Δεκεμβρίου, 2019
Φίλε πες μας ποιο είναι το χοτελ στην Ερμού που "δεν γίνεται"?? Να ξερουμε να το αποφύγουμε...
14 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μου είπε είναι πολιτική του ξενοδοχείου , ανεξάρτητου ώρας . Δεν είχε να κάνει με τα μεσάνυχτα , ή πριν
14 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

30....
15 Δεκεμβρίου, 2019
μπορει το χοτελ ναναι το ελληνις στη συγγρου; αυτο μπορω να σκεφθω μονο.
15 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

30 xaxaxaxaaaaaaaaaa με 30 κλεινω 2 δωματια στο αττικη χοτελ χαχα πες του οτι ναι οτι ναναι μπουχεσαςΘυμόςΘυμός
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2