Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έτσι γιά την ιστορία, η Madame Agecanonix η Mrs Geriatrix είναι η γυναίκα του Μαθουσαλίξ, εξ ου κι τίτλος!
Αυτό τον συνειρμό έκανα όταν αντίκρυσα την φωτό της Ελβίρας με τον κότσο και ως γνήσιος Παλαιοντολογίξ θέλησα να επωφεληθώ...

Επίσκεψη incall στο εξαίσιο ξενοδοχείο επί της οδού Πειραιώς.
Χτυπόντας την πόρτα η Ελβίρα άνοιξε αμέσως, λες περίμενε από πίσω.
Το θήλυ έχει προσωπάρα, αυτή που βλέπετε στις φωτό! Σλαβικά χαρακτηριστικά σχεδόν καρτουνίστικα σαν του Manara, γιά όσους βέβαια αρέσκονται σ΄αυτά. Τρελένομαι γιά τις γαλλικές μυτούλες και τα babyface μουτράκια. Εξαιρετική ξανθιά κόμη, μακριά πεντακάθαρη. Tattοοs και piercing free.
Σωματάκι κλασσικό ρωσιδούλας, 1,65 όσο αναγράφεται, λευκή επιδερμίδα με απαλό όμορφο φυσικό άρωμα, ωραία πάνω κάτω άκρα, στενή λεκάνη και πωπός, ίσως λίγα παραπάνω μπουτάκια που δεν με χάλασαν καθόλου.
Το έγκλημα έχει γίνει στο στήθος, και γι αυτό το 7 στην βαθμολογία. Όμορφα συμμετρικά στρογγυλά, οπτικά αλλά μην τα αγγίξεις, πέτρα λες και τα παραγέμισες με ότι βρήκες πρόχειρο...έτοιμα να σκάσουν! Ποινή φυλάκισης 3 χρόνια χωρίς αναστολή στον πλαστικό μαλάκα!

Από την στιγμή που μπήκα στο δωμάτιο δεν σταμάτησε να μου χαμογελάει με γλυκύτητα, χάρη και νάζι όποτε αυτό χρειάζοταν, ενίοτε και με υποταγή. Φρέσκο κορίτσι, άμαθο γιά την ώρα. Ακόμη κάνει αναγνωριστικές στο πεδίο αυτού του δύσκολου σπορ.
Δεν με άφησε σε ησυχία από τα φιλιά και τα χάδια πάντα κοιτόντας με στα μάτια. Φρόντισε να είμαι ο γκόμενος της, στην κυριολεξία αυτή την μία ώρα.

Στο κρεβάτι ότι θες, σε όποια στάση θες, τσιμπούκι απλό, καλό, της ερωτευμένης φιλενάδας σου χωρίς όμως πολλές εξάρσεις. Κινείται αμιγώς σε ερωτικό επίπεδο. Είπαμε είναι άμαθη ακόμη...
Γλωσσόφιλα κάργα, λείαν αισθησιακά, στο λαιμό, στα αυτιά φιλιά πάθους. Αιδείο μικρό πεντακάθαρο, δεν το δίνει γιά γλειφομούνι κι αυτό ήταν στα μείον. Δεν της αρέσει μου είπε... Πιστεύω ότι ακόμη δεν έχει εντρυφήσει, δεν έχει ανοίξει, δεν θέλει να αφεθεί σε αυτή την πληρωμένη ηδονή...

Το κορίτσι μας κινείται σε απλούς, χαλαρούς αισθησιακούς ρυθμούς. Ταμάμ γιά αγαπούληδες μεσήλικους και μη! Σκρηροί ψήστες και χύστες μην αγγίζετε!
Ειληκρινής, ντροπαλή σε κάποια σημεία, μου εκμυστηρεύτηκε αρκετά προσωπικά της, υπακούοντας στην πάγια ανάγκη του ανθρώπου να εμπιστευτεί, να μοιραστεί... Ακόμη και στο κρεβάτι του αγοραίου έρωτα!
Δεν μιλάει αγγλικά, κάτι λίγα αλλά καταλαβαίνει και προσπαθεί. Ευτυχώς γιά την περίπτωση μου γνωρίζω κι εγώ αντίστοιχα ρωσσικά.
Θέλει να ευχαριστηθείς και χαρίζει το σφρίγος της σε όσους το έχουμε ανάγκη.

Cheers tavaris!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 172222
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
13.713
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 olddog, vltepdr, Karelis69 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2019
Πίπα με καποτα τυπε;;;;;Κεφάλι σε τοίχο!
13 Δεκεμβρίου, 2019
Ακάποτο τσιμπούκι...λάθος επιλογή στο πεδίο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2