Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ημουν κοντα στο DE Paris για καποια δουλεια.Λεω δεν κοιταω το προγραμμα στο ιντερνετ.Εργαζομενη η Ζανετ.Ειχε δοκιμασθει στο παρελθον με πολυ καλες εντυπωσεις.ΜατάκιΔεν σκεφτηκα και πολυ.Βουρ στο μαγαζι.Η Ρωσιδα Ζανετ εχει περιγραφει απο πολλους .Υπαρχουν και φωτο στα σαιτ των στουντιο που δουλευει.Ωραιο ψηλο κορμι με μικρο σχετικα στηθος και πολυ ωραιο κωλο.Ναι!
Περασα με απλο προγραμμα ,ετοιμασθηκα και κατεφθασε η κοριτσαρα.Ανταλλαξαμε λιγη ψιλοκουβεντα,αφαιρεσε τα εσωρουχα και αρχισε η δραση.Γλώσσα
Φιλια στο στηθος μου απο μερους της ενω εγω χουφτωνα τον ωραιο της κωλο.Πιπιλισμα και στις ρωγες μου και αφου περασε το προφυλακτικο ξεκινησε την πιπα.Βαθεια και υγρη με συγχρονη περιποιηση των αρχιδιων.Το ωραιο στο εργο ειναι και οι προστυχες ματιες που σου δινει οταν τον εχει στο στομα που σε φτιαχνουν περισσοτερο.Προσκύνημα
Κατοπιν σεξ.Πρωτα ιεραποστολικο και εν συνεχεια πισωκολητο.Με θεα τον κωλο της και κινουμενος σε εντονους ρυθμους ενω αυτη μου τραβουσε τα αρχιδια και με παροτρυνε με βρωμολογα να την γαμαω Κατσικογάμηςηλθε το τελος.
Η Ζανετ παραμενει σταθερη αξια στον χωρο των στουντιο.Περνας καλα.Τα πολλα λογια ειναι περιττα.Καπέλο












Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2019
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.658
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, geny24, ΦΑΚΙΡΗΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2020
Όλα καλά εκτός από το Ρωσίδα. Καπέλο
L
LionDuke
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1