Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη 18-05-09 στην κορμάρα με το μελαχρινό μακρύ μαλλί, τεράστιους κρίκους στα αυτιά και το ωραίο 2,5άρι στήθος. Τρελά χαμόγελα και νάζια στο σαλόνι (τσιμπάω ρε γμτ) αλλά στο δωμάτιο μουτράκλα μέχρι τα γόνατα. Τότε την θυμήθηκα και είπα μέσα μου πάει το 20άρικο, ξενέρωσα από τα αποδυτήρια. Κάθησε και έβαλε το λατεξ στο ανενεργό ακόμα μόριο μου τραβολογώντας το μπας και ζωντανέψει. Πίπα για κλάματα με διακοπή για τρομπάρισμα αφήνοντας να χαιδέψω ότι έφτανα έτσι όπως καθόταν, δλδ το ωραίο στηθάκι της. Μετά μου λέει "έλα από πάνω" και πήγα ... να κολυμπήσω στην πισίνα κρέμας. Δεν γινόταν τίποτα σπουδαίο και της λέω "τώρα από πίσω". Ακίνητη αυτή μου λέει "δεν κάνω από πίσω" !!! Αυτό δεν μουχε ξανατύχει αφού στα 4 είναι συνταγή αμέσου τελειώματος. Η ξενέρα είχε αρχίσει να αυξάνεται με αριθμητική πρόοδο, οπότε επί το έργον στην μία και μοναδική στάση που παρείχε το κατάστημα με διακοπές χειροπαιξίματος ... όπου με βρήκε και το τέλος.



Να σημειώσω ότι: A. η υπηρεσία έλεγε ότι κάνει όλες τις στάσεις, 69 κλπ κλπ @@ιές

Β. Το δωμάτιο ήταν από τα βρωμερότερα της γειτονιάς.

Γ. Ονομα δεν ρώτησα από το πολύ σπάσιμο

Δ. Εχει ωραίο δερματάκι και σφιχτό λαχταριστό στήθος και κώλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 18, 2009
free
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
2.713
Πόντοι:
6.925
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού