Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 31 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καθυστερημενη κριτικη για Πατρισια..ευτυχως μου την θυμισε ο Πουτανγαμων γιατι ειχα ξεχασει πως την εχω γαμησει!!Πατρισια λοιπον κοντη μιγαδα απο Βενεζουελα λεει και δεν εχω λογους να μην την πιστεψω!Εμφανισιακα ειναι ενα 5αρι(φατσα μετριoτατη μικρο στηθος και απλα συμπαθητικο γιοματο κωλουρι) αλλα ολα αυτα ξεχνιουνται οταν μπαινει στο δωματιο!Το μενου στην συνευρεση μας περιειχε φοβερη πιπα οπως περιγραφεται απο τον Πουτανγαμων κι ισως το καλυτερο καβαλικευμα που μου εχει κανει γκομενα ever!!Το σπασιμο μεσης που εκανε οταν ανεβηκε απο πανω μου μονο με αυτο του Νικου Γκαλη μπορει να συγκριθει απεναντι στον Βολκοφ!Εκει η σεμνη τελετη ελαβε τελος οποτε δεν ξερω τι γινεται απο εκει και περα(ιεραποστολικο,στα 4 κλπ κλπ)

Αν θα την ξαναπαιρνα?Δυσκολα γιατι ειναι πολυ μετρια εμφανισιακα αλλα κατα τα αλλα σε οσους δεν εχουν προβλημα με την εμφανιση της πιστευω απο αυτα που ειδα κι εχω ακουσει πως η κοπελα ειναι δυναμη!!

Υ.Γ Το σπιτακι απο πλευρας χωρων και καθαριοτητας δεν δικαιουται να λεγεται στουντιο!!Το 30αρι θα ηταν απλα τιμιο...το 50ρικο ειναι υπερβολικο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2009
Όνομα κοπέλας
Πατρίσια
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού