Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156240
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μια που δεν μου γεμιζε κατι το ματι απο cg ct ειπα να παω εβελινα.γενικα δεν παω στουντιο γτ ξενερωνω.μου φαινεται πολυ ξεπετα.βεβαια ειναι λογικο μεχρι ενα σημειο καθως τις περισσότερες φορες πας απλα να αδειασεις.για εμφανιση δεν χρειαζεται να πω τα εχουν πει ολα.εχει παντως ενα κλικ παραπανω κιλα στην κοιλια.η κοπελα γενικα ηταν ευγενεστατη αλλα δεν ειναι για τα γουστα μου.δεν με αφησε να ανεβασω ρυθμο δεν εκανε καμια φοβερη πιπα φιλια κατι πεταχτα χωρις γλωσσα και γενικα ηταν υπηρεσίες στουντιο.χωρις λοιπον να ειναι κακιστη σε κατι δεν περασα ιδιαίτερα καλα.για να μην παρεξηγηθω.για τα δικα μου γουστα προτιμω να πηδηξω λιγοτερες και να παρω υπηρεσίες cg-ct παρα να δινω 50-60-70 για πρόγραμμα σε στουντιο.φυσικα ο καθενας εχει τα γουστα του...αυτα τα ολιγα κυριοιΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2019
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
4.896
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, company of heroes tho, Constantinos27 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2019
Σε κοπελα που δεν ειναι για τα γουστα σου πηρες προγραμμα 70 ευρω?
17 Νοεμβρίου, 2019
Ηθελα πρωκτικο φιλε για αυτο
18 Νοεμβρίου, 2019
η εβελινα δεν εχει κοψει το πρωκτικο εδώ και κανα χρονο λογω θεματων που ειχε?
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
19 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οταν ρωτησα την τσατσα για πρωκτικο μου ειπε 70 ευρω.το ειχε σαν προγραμμα.τωρα αν ειχε θεμα ισως για αυτο να μην με αφησε να ανεβασω ρυθμο και ηθελε σιγα σιγα.
20 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Aν ειναι ετσι Ο.Κ. αλλα και παλι πρεπει να κανει ενα κλικ και δυο ισως για 70 ευρω.Τελος ετσι ηθελες και καλα εκανες.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5