Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συμπαθητικό milfάκι θα πω εγώ, γιατί πιστιρίκα δεν είναι σίγουρα. Φωτογραφίες σχετικά τίμιες, αφαιρείς λίγο το φανταχτερό της υπόθεσης, προσθέτεις μερικά χρονάκια και είσαι bingo.
Πρόσωπο: 7, γιατί δείχνει ότι δεν είναι πιτσιρίκα. Έχει πολύ ωραία μάτια και εκφράσεις.
Σώμα: 7, επίσης γιατί φαίνονται τα χρόνια και επειδή είναι αρκετά χαλαρή. Μακριά πόδια πάντως και δεν σε χαλάει κατι, αλλά δεν σου πέφτει και το σαγόνι. Πάνω κάτω ότι βλέπετε στις φωτό.
Συμπεριφορά: 8, και δεν είναι 10 επειδή μου έσπασε τον πούτσο με το πόσο γουστάρει την Τουρκία και τους Τούρκους (ουστ) και επειδή το κρασί το κατεβάζει σαν νερό και όσο νάναι επηρεάζει την φάση. Επίσης γιατί το I like you και I love you παίζει συνεχόμενη κασέτα (ουκρανή μου θύμισε). Κατά τα λοιπά μια χαρά.
Επικοινωνία: 10, αγγλικά harvard και oxford μαζί λέμε! Υπουργείο εξωτερικών φάση για ρωσικά δεδομένα.
Σεξ: 9, και θα ήταν 10 εάν η τεχνική ήταν καλύτερη. Κατά τα λοιπά, ατελείωτο drive (εάν δεν ήταν το κρασί, ακόμη θα γαμιόμαμασταν), πολύ ιδρώτας, τα πάντα όλα. Έτρεμαν γόνατα όταν έφυγα, οι λπετομέρειες δεν έχουν σημασία, άλλωστε ο καθένας μας την βρίσκει διαφορετικά και τελικά σημασία έχει κατά πόσο η κυρία έχει διάθεση να ακολουθήσει ή όχι. Στην περίπτωσή της, οδηγεί κιόλας, και αυτό το εκτιμώ γενικά.
Απόδοση: 7, για όλα τα παραπάνω.
Επανάληψη: Ίσως και δεν είναι σίγουρα, επειδή παραπέμπει σε ταλαιπωρημένη μην πω και ξεσκισμένη. Sorry! Επίσης θα έλεγα ότι είναι κοντά στο να αιτηθεί συντάξεως και να τα παρατήσει. Με λίγα λόγια, θα τολμήσω να πω ότι ψάχνει γαμπρούλη για να αράξει. Μπορεί και να κάνω λάθος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.145
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, τιεγινερεπαιδια, steveman7 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2019
Αυτό θα πει εμπεριστατωμένη κριτική Ναι!
(Updated: 17 Νοεμβρίου, 2019) 16 Νοεμβρίου, 2019
Φίλε, μια μικρή διόρθωση μόνο, αν μου επιτρέπεις: "...για ταντσούγιου" (я танцую) προφέρεται....Ματάκι Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2