Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 2 10
Call-Girls 4450
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω τί σκατά περνούσε από το μυαλό μου όταν έκλεισα με την κοπέλα. Βασικά όλοι ξέρουμε τί περνάει από το κάτω μυαλό μας οπότε...Ντροπή
Στα της εμφάνισης ότι βλέπετε στις φωτογραφίες. Τώρα τί σκατά πέρναγε από το δικό της μυαλό όταν αποφάσισε να γίνει σαν ροφός πάλι δεν το ξέρω. Κρίμα γιατί κατά την άποψή μου πρέπει να ήταν πολύ όμορφη φατσούλα πριν κάνει την μαλακία....Εκπληκτικά πανέμορφα μάτια, μόνιμο χαμόγελο.
Στο κορμί πάλι ότι βλέπετε. Έχει αφεθεί, αλλά είναι εξιοπρεπές για τα 30 χρονάκια της. Αυτό που δεν φαίνεται στις φωτό είναι ότι είναι λίγο ατσούμπαλο σουλούπι.
Ουκρανή και αυτή, με μέτρια γνώση αγγλικών. Συνεννόηση πάντως βγαίνει άνετα. Στο ημίχρονο μάλιστα αποδείχτηκε ότι είναι εξαιρετικό τυπάκι και χαβαλές.
Στο κρεβάτι μαζί μου τουλάχιστον ήταν σίφουνας, τρελή όρεξη για πούτσα και έντονη συμετοχή.
Το μόνο που με χάλασε ήταν η αερόπιπά της, κατά τα άλλα επειδή είναι και κοντούλα την κάνεις ότι θες.
Ένα τελείωμα στο στόμα της, δεύτερο δεν το κατάφερα παρόλο που προσπάθησε αρκετή ώρα, αν πίπωνε και σωστά θα με καθάριζε άνετα.
Δεν θα πω ότι τα έκλαψα, αλλά δεν θα πω ότι δεν πέρασα και καλά. Πάντως δεν θα την πρότεινα σε μοντελοπνίχτες. Λυπάμαι που χαντακώνω τέτοια cool κοπέλα αλλά vfm λόγω εμφάνισης πρέπει να είναι αρκετά χαμηλά.

Το συγκεκριμένο γραφείο έχει συνεχή ανανέωση στις επιλογές και μπράβο τους γι'αυτό. Αν πλησιάσουμε έστω την ποιότητα των επιλογών της πρωτεύουσας τότε είμαστε σε πολύ καλό δρόμο. ΠΙΠΝΙΑ ΝΕ ΦΕΡΝΕΤΕ...Γλώσσα

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.747
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, giatioxi, mick11 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2019
αδερφε "τρελή όρεξη για πούτσα και έντονη συμετοχή.
Το μόνο που με χάλασε ήταν η αερόπιπά της"
η πρωτη προταση ερχεται σε πληρη αντιθεση με την δευτερη, διαλεξε ή το ένα ή το άλλο. δηλαδή πως την εδειχνε την ορεξη της αν σιχαινόταν να τον ρουφηξει λαιμαργα? με τα ματια? με τα αυτια? με την μυτη? η ορεξη είναι κατι που φαινεται με το ΣΤΟΜΑ
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
17 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα διαλέξω την κουρτίνα 3....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2