Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 74 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κλείσιμο σε σουίτα μεγάλου ξενοδοχείου των Νοτίων προαστίων χωρίς ακόμα να έχω αποφασίσει πιο μωράκι θα πάρω και
σε τι ρυθμούς θα κινηθώ.
Πολλές οι διαθέσιμες επιλογές και κοριτσιών απο γραφεία αλλα και ανεξάρτητες ανοιχτού και κλειστού κύκλου,
αράζω στον υπολογιστή παραγγέλνω ένα ουισκάκη και ξεκινάω το ψάξιμο, την Cinzia έχω ξανα προσπαθήσει και
άλλες φορές να την συναντήσω άλλα μία δεν ήταν διαθέσιμη, μία δεν ταίριαζαν οι ώρες, τελικά με την ευθυγράμμιση
του Ερμή με τον Άρη καταφέραμε και εμείς να κανονίσουμε ωρίτσα.
Καθώς την περιμένω ετοιμάστηκα και εγώ κάνοντας το μπανάκι μου, διάβαζα τις κριτικές των συναγωνιστών είχα ανοίξει και την μπαλκονόπορτα
και άκουγα την βροχή έξω που έπεφτε δυνατά και ενίοτε έβγενα έξω στην βροχή να την χαζέψω μέχρι το μωρό να έρθει.
Η βεράντα πολύ μεγάλη 40τμ με φύτεψη και Jacuzzi (τα αναφέρω αυτά γιατί είχα βάλει σαν στόχο αν είναι δυνατή και καλή η Cinzia να την πάρω έξω στην βροχή).
Σχεδόν στην ώρα της έσκασε το κορίτσι πολύ όμορφα ντυμένη στα λευκά με μάυρες γόβες, φόραγε λευκό μπουφανάκι και απο κάτω ένα ελαστικό και πολύ εφαρμοστό
φόρεμα χωρίς σουτιέν (στο πρόσωπο δεν με εντυπωσίασε καθόλου αλλα απο σώμα πάρα πολύ καλό με απαλή επιδερμίδα και πολύ σφιχτώ).
Θέλω να πώ ότι επάνω στο τραπέζι είχα αφήσει τα χρήματα της αρκετά παραπάνω απο αυτά που γράφει στην αγγελία και έτσι δεν τέθηκε ποτέ το ζήτημα των χρημάτων ώστε να τα ζητήσει στην αρχή και να ξενερώσω ή στο πόση ώρα θα μείνει, αν μου άρεσε θα την κράταγα όση ώρα χρειαζόταν παρα περισσότερο.
Επι της ουσίας......
Ξεκινήσαμε με χάδια και φιλάκια στα όρθια, μετά απο λίγο μπήκε στο μπάνιο όπου και βγήκε γυμνή και θαύμασα το σώμα της όπου και με εντυπωσίασε,
γενικά είναι πολύ ομιλητική και γελάει αρκετά, στην αρχή ημασταν σε πολύ gfe ρυθμό τόσο που κάποια στιγμή τρόμαξα γιατί οι πιο πολλές κριτικές έγραφαν για ζόρισμα άγριο....κάποια στιγμή άρχισα να την ζορίζο στο τσιμπούκι όπου και κατάλαβα οτι το προτιμούσε, τι φτυσίματα και πνιξίματα τι τράβηγμα απο τα μαλλία είχα αρχίσει να ανεβάζω και εγώ στροφές αλλα και αυτή, κάποια στιγμή και μετά απο αρκετή ώρα έβαλα προφυλακτικό και άρχισα να την γαμάω με δύναμη και γρήγορα, όσο ανέβαζα στροφές τόσο γούσταρε πιο πολύ τελικά η γατούλα είχε μεταμορφωθεί σε τίγρης, συνέχεια αλάζαμε στάσεις, της τον έδεινα ξανα για τσιμπούκι άγριο την μία να της πιέζω το κεφάλι με δύναμη και την άλλη να την τραβάω απο τα μαλλία και να παρακαλάει να της τον δώσω στο στόμα,
στο γαμήσι με παρακάλαγε να την σφύγγω απο το λαιμό και να της τραβάω τα μαλλία, όταν της έλεγα ότι είναι πουτανάκι μου έλεγε οτι δεν ειναι πουτανάκι αλλα μεγάλη πουτάνα, απο τα πολλά την τραβάω και την βγάζω έξω στην βεράντα μέσα στην βροχή και στα νερά, εκεί έγινε της πουτάνας σε στάσεις, σε τσιμπούκια και πολύ ξύλο,
το τελείωμα ήρθε έξω στην βροχή με αυτήν στα γόνατα μέσα στα νερά και εγώ να τελειώνω στο στόμα της και το πρόσωπο και όπου αλλού την πήραν τα σκάγια.
Αυτό που κρατάω είναι η εικόνα της να είναι γονατιστει στην βροχή, ότι πραγματικά της άρεσε όλο το σκηνικό και στο τέλος έφυγε πάλι σαν γατούλα όπως και ήρθε.

Πραγματικά απο τις καλύτερες εμπειρίες που είχα με callgirl.

Αν εξερέσετε το πρόσωπο πραγματικά είναι φανταστική και στο σώμα και στην διάθεση αλλα και στο social.

Σε ευχαριστώ πολύ Cinzia θα τα πούμε πάλι σύντομα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
cupracing
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.412
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, grasdas, ζαχαριας μαυρος και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2019
Όπως τα γράφει ο φίλος...μεγάλη αρρώστια το κορίτσι !
16 Νοεμβρίου, 2019
1.5 ώρα πόσο κόστισε το μωρό με όλα αυτά?με έφτιαξες.στειλε π.μ αν δε θες να το αναφέρεις εδώ.
P
Pantonis
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2