Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εμφανιση Μαριαννας..

Ψηλη μελαχρινη με ωραιες καμπυλες και ΦΟΒΕΡΑ 4,5ρια βυζια!!Φατσα προστυχομετρια αλλα οταν την προσεξα καλυτερα παρατηρησα οτι ειναι πολυ πιο σεξυ απο κοντα και αδικειται στο σαλονι!

Στο ψητο...

Λιγα χαδια ισα ισα να σηκωθει η τσαπου,στα καπακια καποτα και πολυ καλη πιπα που ειμαι σιγουρος οτι αν διαρκουσε παραπανω απο το ενα λεπτο που μου την εκανε παιζει και να τελειωνα...ακολουθησε πολυ καλο καβαλικευμα μικρης διαρκειας(βιαζεται η ατιμη αλλα το εχει) και πισωκολλητο οπου εκει κατεθεσα αν και καθοταν σαν κοψομεσιασμενη!

Ολο το σκηνικο ζητημα ειναι να κρατησε κανα 3λεπτο αλλα μου αφησε μια γευση του στυλ...οτι πρεπει να ξαναδοκιμασω...μιας και το εχει το θεμα(απο αποψη συμπεριφορας,sex attitude και γενικα εχει ενα πουτανε στυλ που γουσταρω)!

Στα συν της οτι προσφερει πρωκτικο με +20 ευρω και ακαπωτο με +10 για τους τολμηρους!Οσοι ψαχνουν value for money στο 20αρικο ας μην κανουν τον κοπο!Απο την αλλη οσοι θελουν να δουν τα ωραιοτερα φυσικα βυζια που παιζουν αυτην την στιγμη στην μπουρδελιαρα Αθηνα και να απολαυσουν καλες υπηρεσιες μικρης διαρκειας(εξαιρειται το πισωκολλητο) ας ριξουν μια ματια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού