Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οι κριτικες της τετραλογιας απευθυνονται σε επισκεψεις που ελαβαν χωρα στο διαστημα μεταξυ 15/09/2019 και 15/10/2019 , χωρις να ειναι τοποθετημενες σε χρονικη σειρα.Παμε λοιπον στα ενδοτερα και στα ειδικοτερα.

Βραδυνη καταδρομικη,με το τζιτζικα να σκαει απο τη ζεστη,ο Σεπτεμβριος ειναι μερος του καλοκαιριου στην Ελλαδα και ειδικα στην Αθηνα. Οι καυλες στο κοκκινο.Μετα το σχολασμα, επρεπε να ριξω ενα μανικι οπωσδηποτε,και μαλιστα σκεφτομουν απο νωρις τη Μαιρη,στην οποια ειχα τσαρκαρει πολλακις αλλα φοβομουν τη φολα,οποτε δεν περασα ποτε.Μου χε καρφωθει ομως να τη γαμησω,ειναι ενα απο τα δυνατοτερα μουνια της βραδυνης βαρδιας,και επρεπε να το ενταξω στις εμπειριες μου.Ισως με εξεπληττε ευχαριστα,ισως και να ταν οντως φολα, σε καθε περιπτωση θα εγραφα και κριτικη ωστε να την ανταμειψω η να την μαυρισω.
Περασμα στον οικο, οπου συνοπτικα η τσατσα μου την παρουσιασε για αλλη μια φορα,τονιζει οτι το προγραμμα ειναι υπεραπλο με ολες τις προφυλαξεις,και με το που σαλοναρισε,το μπλε χαρτι αλλαξε χερια και μπουκαρα στο δωματιο.Δεν ελεγε τιποτα το ιδιαιτερο,νιπτηρας,χαρτι,σαπουνι και αξιοπρεπης καθαριοτητα για την περιοχη.Πλυσιμο ψωλης και ξαπλα γυμνος στο κρεβατι προθερμαινοντας την μαλαπερδα,διοτι ξερω οτι πιθανον να επαιζε περασμα καποτας σε πεσμενο εργαλειο,με την γνωστη κακη ξενερουα καταληξη.Εισηλθε λοιπον το κοριτσι,το οποιο τελικα υποδεχτηκα ορθιος με το καυλι ντουρασελ.
Η κοπελα για οσους δεν την ξερουν,ειναι μια ψηλη μελαχρινη Ρουμανα,με πολυ ωραιο σωμα,γαμω τις κωλαρες,αν και θα μπορουσε να ταν λιγο πιο γυμνασμενη,καλιγραμμο ψηλο ποδι,συνθετικο βυζι οχι τεραστιο ουτε και μικρο.Ομορφο προσωπο,με την σχετικα μεγαλη μυτερη μυτη,χαρακτηριστικο πολλων Ρουμανων,και σχετικα σκουρα,στα μεσογειακα προτυπα επιδερμιδα.Πιθανον να εχει και τσιγγανικο στοιχειο στην καταγωγη της,δεν ξερω και δεν με ενδιαφερει.Σαν γκομενα παντως την κυκλοφορεις και σε κοιτανε.
Κατεβηκε απο τα πορνοτακουνα οπου την εκανα ξυπολυτη κοντα στο 1.70.Την βοηθησα να γδυθει,ενω μου χαιδευε τον πουτσο και μου εδινε φιλακια στο λαιμο και στο σωμα για να με φτιαξει.Σαν προκαταρκτικα δεν ελεγαν και τιποτα,η γκομενα πονταρει στην εμπφανιση για να πετυχει τον σκοπο,και οχι στο μηχανικο αποστειρωμενο προγραμμα.Ξαπλωνουμε στο κρεβατι οπου εγλυψα τις αρκετα καλες σε αισθηση τεχνικες βυζαρες της.Περασμα καποτας και ξεκινησε δυνατο βαθυ τσιμπουκι,με καλη αισθηση αλλα ρομποτικες κινησεις,ειπαμε,ρομποτικο προγραμμα.Δαχτυλα δεν δεχεται,ουτε και 69 η φλυφομουνια,αλλα απαλο χαιδεμα της μουνας και της κωλοτρυπιδας δεν το αρνηθηκε.Πεντακαθαρα ολα.Διαρκεια πιπας κανα διλεπτο,οπου της ζητησα να με καβαλησει για να πασπατεψω τις βυζαρες και την κωλαρα της.Στην καβαλα δεν ειναι κακη,και φαινεται να χει αντοχες.Ρουφουσα τις βυζαρες της με μανια ενω θωπευα την ομορφη κωλαρα της.Τελικα την γυριζω απο κατω οπου σηκωσα τα ποδια στους ωμους και ξεκινησα πιστονιασμα.Το μουνι της λιπασμνο μεν,με καλη αισθηση και σφιξιμο δε.Μετα απο λιγα λεπτα στραγγιξα στην μουναρα της ενω εκεινη δεν εκανε κινηση να τραβηχτει μεχρι που βεβαιωθηκε οτι αδειασα.
Σηκωθηκε,ψιλομιλησαμε,με ευχαριστησε και εφυγε ενω εγω επλενα το ανακουφισμενο καυλι μου στο νιπτηρα.
Τα περιμενα πολυ χειροτερα τα πραγματα,ημουν ψυχικα προετοιμασμενος για φολα,αλλα οπως τα εζησα,δεν μπορω παρα να την προτεινω σε οσους ξερουν τι θελουν και τι να περιμενουν.Οσοι θελετε να γαμησετε ωραιο μουνι σπευσατε.Οι ρομαντικοι προσπεραστε,διοτι δεν ειναι για σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 26, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.217
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, WHATABOUTFUCK, jimakos900 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2019
ναι είναι έτσι, έχω πάει και γω πιο παλιά με αυτήν, είναι κατ εμέ ίσως η πιο όμορφη εκεί γύρω αλλά όντως μέχρι εκεί! Ποτέ όμως δεν κλέβει/δυσανασχετεί
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1