Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 20 10
Call-Girls 34856
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Από τα κορίτσια του γραφείου αν υπάρχει μια ευθεία που συνδέει το GFE (π.χ. Paola) με το απόλυτο PSE ( Αλεξία – η απόλυτη καύλα Ναι!) η Κωνσταντίνα είναι πιο κοντά στη δεύτερη. Σε προδιαθέτει βέβαια η εμφάνισή της , ψηλή, αδύνατη, με βυζάρες και προκλητικό πρόσωπο). Περιποιημένη και επικοινωνιακή έχω να πω ότι με κέρδισε από την πρώτη στιγμή. Βέβαια έχει και καλές κριτικές η κοπέλα, αλλά από την άλλη στα ραντεβού πολλές φορές η χημεία δεν είναι η κατάλληλη με αποτέλεσμα να μην το απολαμβάνεις. Μου θύμισε πολύ έντονα από πλευράς συμπεριφοράς την Monika (αδελφή της Bianca) που δούλευε στο ίδιο γραφείο πριν καιρό.

Η Κωνσταντίνα είναι από τις γυναίκες που δεν περνάει απαρατήρητη. Δεκάδες φορές έχεις δει ένα τέτοιο μωρό με στενό φουστανάκι που ασφυκτιούν μέσα τους οι βυζάρες και οι ποδάρες ξεχύνονται ατέλειωτες χωρίς να μπορείς να πάρεις τα μάτια σου από πάνω της. Ύψος γύρω στο 1.70, κιλά λίγο πάνω από 50, ηλικία κάτω από 30, περιποιημένη και μυρωδάτη, πρόσωπο εκφραστικό και όμορφο με τα μαλλιά σε χρώμα πιο ανοιχτό από αυτό στις φωτό (και πιο κοντά) και τα πράσινα μάτια να σε φτιάχνουν άσχημα. Το στήθος μεγάλο και ενισχυμένο, όχι όμως τόσο εντυπωσιακό όπως στις φωτό. 8 χαλαρά στο πρόσωπο θα έβαζα και 8 σε σώμα για να λέμε και βαθμολογίες. Και μάλιστα θα διαφωνήσω για αυτούς που λένε άγρια ομορφιά ή κάτι άλλο, εγώ τη βρήκα πολύ γλυκιά και το πρόσωπό της πολύ εκφραστικό, ειδικά όταν χαλαρώσει και αφεθεί λιγάκι ομορφαίνει ακόμα περισσότερο. Έρωτας
Επικοινωνία, διάθεση στο σεξ και όλα τα υπόλοιπα μια χαρά. Άνετα την κυκλοφοράς και φυσικά την προτείνω και για μεγάλα ραντεβού. Το επόμενο πιθανότατα θε είναι τρίωρο. Από τις πολύ καλές περιπτώσεις call girl που δύσκολα θα δυσαρεστήσει κάποιον. Προσκύνημα

Εγώ βέβαια ανεξάρτητα από το πρόγραμμα της εκάστοτε κοπέλας, προτιμώ πάντα GFE καταστάσεις και η Κωνσταντίνα ανταποκρίθηκε πλήρως καθώς προσαρμόζεται εύκολα σε ότι της ζητήσεις. Χάδια, φιλιά, μπαλαμούτι, γλωσόφιλλα, προκλητικά βλέμματα και ατάκες, απ’ όλα είχε ο μπαξές. Ειδικά η πίπα της είναι για σεμινάριο. Τον παίρνει όλον στο στόμα, σαλιώνει τέλεια, περιποιείται και τον …περίγυρο και γενικά μπορείς να την αφήσεις να σε …παιδεύει για ώρα. Όταν καταλάβαινε ότι κόντευα να χύσω σταματούσε με άφηνε λίγα δευτερόλεπτα και ξανά πάλι ώσπου όταν της τα έδωσα στο στόμα είδα …αστράκια. Το τελείωμα στο στόμα είναι όλα τα λεφτά, ενώ δεν έχει θέμα σε ότι στάση γουστάρεις. Αφράτο μουνάκι που υγραίνεται εύκολα, αλλά χύνει δύσκολα. Δαχτυλάκι μόνο μπροστά.
Πρέπει να προσέξει λίγο από τη μέση και κάτω, θέλει προσοχή στο μέλλον καθώς παίρνει να βάλει κιλάκια εκεί, καπνίζει ελαφρά ( έκανε 2-3 τσιγάρα, που πάντως χίλιες φορές τσιγάρο παρά αυτή η μαλακία που κάπνιζε η Inesa ). Κάποιους μπορεί να ενοχλήσει ή να κουράσει (όχι εμένα πάντως!)ο up tempo χαρακτήρας της στο social. Στο κρεβάτι όμως μάλλον το αντίθετο θα συμβεί! Χα χα! Είναι ανεβαστικό άτομο και πολύ καλό παιδί!! Πάρα πολύ καλό παιδί θα έλεγα. Και για μένα παίζει μεγάλο ρόλο και αυτό για να περάσω καλά. Πολύ την γούσταρα. Προσκύνημα
Η τιμή πολύ καλή καθώς στα 130 ευρώ περιλαμβάνει CIM, η συνεννόηση με το γραφείο άψογη όπως πάντα.

Highlight: το βλέμμα που σου ρίχνει όταν την χύνεις στο στόμα. Δεν υπάρχει!!! Ναι!Ναι!

ΥΓ Θα τα ξαναπούμε μωρό! Σου χαρίζω το κομμάτι αν μπεις να διαβάσεις !! https://www.youtube.com/watch?v=kbHvJEKNAaE

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 12, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Aragorn135
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
11.436
Πόντοι:
10.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Διαγραμμένο μέλος 201295, Borgia21, sexykonstantina και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2019
Κωνσταντίνα=εγγύηση....τόσες φορες μια φορά δεν με άφησε παραπονεμενο. Κ αυτά τα μάτια της...
17 Οκτωβρίου, 2019
Έτυχε και την είδα στους διαδρόμους κάποιου ορόφου του Pines. Ψάχναμε και οι δύο τα δωμάτιά μας. Θυμάμαι ότι μου άρεσε και την ρώτησα το όνομά της και το γραφείο. Δεν την συνάντησα βέβαια ποτέ αλλά μου είχε κάνει εντύπωση το κορμί της...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2