Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 66 10
Call-Girls 124991
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Νικόλ είναι 35+ με ωραίο πρόσωπο και αδύνατο κορμάκι, ωραίο φυσικό 2αρι βυζάκι. Η ηλικία της φαίνεται από το δέρμα της ειδικά στην κοιλιά αλλά και στο πρόσωπο...απορώ πως μερικοί λένε 2 χρόνια μεγαλύτερη απόσο δηλώνει, ή το λένε επίτηδες ή δεν βλέπουν καλά.....

Έκανε μπάνιο με το που μπήκε και στα πρώτα 5 λεπτά του αγώνα είχε αρπάξει το προφυλακτικό, 'να αρχίσουμε αμέσως λέει γιατί μπορείς να τελειώσεις 2 φορές'. Της λέω πως θέλω φιλιά και λέει ότι κάπνισε και έφαγε λίγο πριν ΘυμόςΘυμός , της δίνω τσίχλα λοιπόν και αργότερα έδωσε φιλιά μετά από δική μου παρότρυνση!! Προσπαθούσε όλη την ώρα να χαζολογήσει και να σπαταλήσει χρόνο και μετά άρχισε τα 'μη'....

μη με γλείφεις πονάω....καλά, αλλά μαλακά...
όχι σε αυτή τη στάση πονάω....
όχι τη στάση που θες, έλα σε αυτήν που θέλω εγώ

είχε συνέχεια τα χέρια της γύρω από τον πούτσο μου για να κρατάει φρένα...1 γύρος και το τέλος μας βρήκε σε doggy μετά από εναλλαγές σε 2-3 στάσεις που ήθελε αυτή...πήγε για μπάνιο στο 35' και όταν βγήκε προσπάθησε να σπαταλήσει χρόνο πάλι κουβέντες περί ανέμων και υδάτων κόβωντας με όποτε πήγαινα να ξαναρχίσω με φιλιά! Στο παρά 10 πήρε τηλέφωνο ο οδηγός!!! Στο παρά 5 έφυγε!!!! Φεύγωντας μου λέει μάλιστα ότι πάει σπίτι για φαί και ύπνο, οπότε προς τι τόση βιασύνη....η ώρα ήταν 21:25!

Αυτά από μένα, να ενημερωνόμαστε μάγκες γιατί έχουμε γεμίσει προμότορες Χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 14, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
683
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 T-DRIVER1, ahilleas79, APE και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2019
Κρίμα παίχτη γιατί εγώ πέρασα πολύ καλά και προμότορας δεν είμαι.
16 Οκτωβρίου, 2019
+ένα point!!!ωραία κριτική!Καπέλο
Δ
ΔΑΜΟΣ
17 Οκτωβρίου, 2019
συμφωνω παικτη.. εφυγα στο μισαωρο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3