Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 17 10
Μασατζίδικα 24034
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για αρχή να ευχαριστήσω τον όλο τομέα παγκοσμίως που έχει εφεύρει το συγκεκριμένο άθλημα. Μασάζ, χαλάρωση,ξεμπουκωμα. Στο διαδίκτυο άπειρες φορές έχω ψάξει από μικρή ηλικία, βίντεο με όλο το σκηνικό του μασάζ,σεξ,nuru κτλ. Αρχες του 2018 στην Ρουμανία για πρώτη φορά,το είδα από πρώτο χέρι.Απλα πράγματα μασάζ σε όλο το σώμα, για κάνα 10 λεπτο και μετά βουρ στο ξεκώλιασμα με την Ρουμάνα. Δεύτερη φορά αρχές του 2019 στην Ουκρανία για βόλτα βρεθήκαμε πάλι σε οίκο που πρόσφερε το ίδιο προϊόν.Καλο μασάζ πάνω -κατω ίδια ώρα και μετά να φύγει το κακό σπέρμα στο μουνι της ουκρανεζας(θυμάμαι και όνομα, Αντριάνα). Αρκετά κούρασα με τα εκτός Ελλάδας και ας έρθουμε στο 343. Για εμένα πρώτη φορά εκεί, έχοντας διαβάσει διάφορα για άλλα λιοτρίβια και για αυτό. Είχα περάσει και πρίν από 8 μήνες στο 119 ρέικι αλλά λόγο χρημάτων και ότι δεν μου άρεσε κάποια κοπέλα πήγα πιο κάτω Φυλής.Φτανω στον χώρο και μου ανοίγει η ξανθιά κοπέλα με την άσπρη ρόμπα,να σκάει μύτη λίγο βυζί και να αρχίζω να οργιαζω στην σκέψη. Περίμενα κανα 15 να τελειώσουν από μέσα και μου παρουσιάζει την Τζένη η οποία μαυρουλα καλουτσικη φάνηκε, αλλά εγώ δεν ήθελα σοκολάτα αλλά βανιλια. Ρωτάω την κοπέλα στην υποδοχή σταδιακά θέλω με εσένα και μου έδωσε την εντύπωση ότι απλά είναι για την πόρτα.Ονομα δεν την ρώτησα. Μετά την Τζένη από 5 λεπτά σκάει η Εμμανουέλα, εγώ κουρασμένος, πιασμένος,μέσα στα σκατα όλη την εβδομάδα, πρωί-απογευμα είχα αραξει την πέτσα μου, συστήνεται, σηκώνω κεφάλι και βλέπω μια κυρία 50 άρα να χαμογελάει.Αυθορμητα μου βγαίνει -Τι κανετε,γειά σας. Σκάλωμα για 5 δευτερα , καλά είσαι, μπράβο. Στην αρχή ξενέρωσα και σκέφτηκα να φύγω Φυλής.Παω να βγω από την πόρτα και ρωτάω την κοπέλα στην υποδοχή πόσο χρονών είναι η Εμμανουέλα και μου απαντάει -για τι θα την παντρευτείς? Ρωτάω εάν κάνει καλό μασάζ και πείρα το ρίσκο να περάσω.Εχω να πω ότι υποφέρω λόγο δουλειάς από πόνους ειδικά στην πλάτη,πάμε για 3 μέρα και είμαι περδικι μετά από αυτά που μου έκανε η κυρία από το Μεξικό.Ανεφερα από την αρχή ότι θέλω το μασάζ να είναι σκληρό,σε σημείο να με τρίβει και να δακρύζω.20 λεπτά καλού αθλητικού μπορώ να πω μασάζ και με αρχίζει στο nuru με τα λάδια και τρίψιμο αρχιδια σε σημείο να μου τρίβει και τις φλέβες από τα αρχιδια. 2 φορές και θα έσβηνα για άλλο κόσμο.Τσιμπουκι με προφυλακτικό και 3 στάσεις στο μασαζοκρεβατο τα λάδια παντού σε όλο το σώμα να γλιστράει με συνέχεια στον καναπέ για 5 λεπτο ξεκώλιασμα,όπου μου φώναζε ότι -εσυ θα με χύσεις, ανταποκρίθηκα -βγαλτα να δούμε τι χρώμα είναι. Το τέλος ήρθε και ευχαριστούσα όλο το κόσμο από μέσα μου που δεν έφυγα εξ αρχεις. Η κοπέλα στην είσοδο παρόλο που αργήσαμε και 5 λεπτά δεν ενοχλησε. Θα ήθελα να είχα δοκιμάσει και στα 4 πάνω στο μασαζοκρεβατο. Η Εμμανουέλα κάπου στα 50 εγώ 26 ,η λεγόμενη χημεία υπήρξε με που μπήκε στο δωμάτιο γι'αυτό και την ευχαρίστησα και εγώ κάνοντας την να ουρλιάζει από την πίεση. Για πρώτη φορά έμεινα 101% ευχαριστημένος και θα ξαναπάω. Όποιος ξέρει για την κοπέλα στην είσοδο αν κάνει και αυτή να μου πει.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2019
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
dinamitisc5
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
2.160
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bourdeliaris82, Elganador, ZeroTolerance και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2019
Θα μπορουσες να δωσεις και μια περιγραφη...της μεξικανας
15 Οκτωβρίου, 2019
Η Ελένη είναι το "αφεντικό" στο κατάστημα και αυτή ήταν και στο προηγούμενο χώρο στο Αιγάλεω. Φυσικά και περνάει στο δώματιο και αυτή αλλά πάντα με ραντεβούΚατσικογάμης.
Έχω πάρει και εγώ Εμανουέλα με ευχάριστησε αρκετά το μασάζ στα πόδια που μου έκανες και την πήρα στην στάση που ήθελες εσύ,Κατσικογάμης σε πρόλαβα.. χεχεχεχε.
Η ταρίφα είναι στα 60 με όλες και για μια ώρα 2 εκτονώσεις 80.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2