Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 19 10
Call-Girls 50699
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βράδυ Κυριακής αρτη αφιχθεις από επαγγελματικό ταξίδι και για να περάσει καλά η βραδιά χτιπαω τηλέφωνο. Το σηκονει το ευγενεστατο παλικάρι του λέω 2 3 επιλογές και μου λέει από αφτες διαθέσιμη η Αλεξάνδρα λέω οκ και κλείστηκε το ραντεβού. Η κοπέλα και 10 λεπτά πιο νωρίς στη πόρτα μου τσουπ σκάει μέσα ψηλή κοπέλα ξανθιά φίλη στο στο. στόμα απεφθιας και σπάει ο παγως από τα. Αποδητιρια αφτο που θα σιναντισετε είναι μια κοπέλα με αρκετή δόση τρέλας με την καλή ενεια δεν πεζετε η κοπέλα ακόμα και ο πιο κομπλεξικός ανθροπως να είσαι θα σε κάνει Να περάσεις καλά. Πάμε τωρα στα του δωματίου η κοπέλα δεν σπαταλαει χρωνο το σέβεστε αφτο που κάνει για να μην σας πω ότι το γουστάρει αφτο που κάνει χωρίς ηπερβολες στοματικο αρκετή ώρα με μαεστρία κιόλας με Προσπαθεία για ντιπ από μόνο του το κορίτσι είναι εργατρια στο κρεβάτι θα σου αλλάξει μπόλικες στάσεις και δεν παραπονιέστε καθόλου θα τσιμπισετε και τα φιλάκια σας καθολη την διάρκεια της βραδιάς. Αφτα πάνω κάτω καθαρή είναι αγγλικά τα μιλάει άνετα μια πάρα πολύ καλή και τίμια επιλογή για αφτους που δεν θέλουν να κλάψουν τα λεφτά τους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 13, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Cimis cimopoulos
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
2.926
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, petergsp, flynow και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2019
ένα autocorrect δεν υπάρχει?
16 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακρη εβγαλες ναι η οχι αφτο ειναι που μετραει στο τελος
17 Οκτωβρίου, 2019
ρε παιδιά μόνο εγώ την βρήκα με αρκετά κιλά παραπάνω; δεν σας χαλάει που άλλο βλέπετε άλλο έχετε;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3