Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 57 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη στην Ελίνα την Τετάρτη 09/10/2019 στην απογευματινή Βάρδια. Από εμφάνιση ο New Life έχει δίκιο. Μικροκαμωμένη, αδύνατη, νεαρή με ωραίο σωματάκι μικρό αλλά σκληρό στήθος κ συμπαθητικό πρόσωπο. Δεν την ρώτησα πόσο ετών είναι αλλά την υπολόγισα γύρω στα 22. Την ρώτησα δύο φορές από που είναι αλλά κ τις δύο φορές δεν μου απάντησε οπότε δεν επέμεινα ξανά.
Το ότι δεν απάντησε σε καταγωγή δεν σημαίνει ότι δεν μιλούσε ή ότι είχε μούτρα.
¨Εβγαλε το εσώρουχο που φορούσε κ άρχισε να με χαιδεύει κ να μου τρίβεται για να έχω στύση. Ο¨ταν τα κατάφερε , 'εβαλε το προφυλακτικό κ άρχισε την πίπα. Αν κ δεν ήταν πολύ βαθιά η΄ταν καλή ενώ όπως έσκυβε έδεινε ένα πολύ ωραίο θέαμα από τους καθρέπτες στην πόρτα κ στον τοίχο. Οταν τελείωσε με το στοματικό ήρθε από πάνω κ στη συνέχεια λύγισε το σώμα της κ ξάπλωσε πάνω μου ενώ συνέχισε να κουνιέται με πιο γρήγορο ρυθμό.
Αν κ συνήθως δεν μου αρέσει αυτή η στάση με το να βλέπω κ το θέαμα από τους καθρέπτες την άφησα να συνεχίσει . Θα τελείωνα έτσι αλλά σκέφτηκα να την δω στα τέσσερα οπότε της είπα να γυρίσει. Γύρισε αμέσως κ μετά από λίγες διείσδυσεις ήρθε το τέλος.
Ξέχασα να πω ότι έχει απλό πρόγραμμα στα 30€ , 69 στα 40 € κ ελεύθερο στοματικό στα 50€
Συνοψίζοντας ήταν μία ευχάριστη συνάντηση που αν ξάναρθει στα Χανιά θα επαναλειφτεί. Φυσικά κ την προτείνω κ σε όσους αρέσουν οι petite κοπέλες θα περάσουν αρκετά καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2019
Όνομα κοπέλας
Ελίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.452
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2019
Που ακριβός βρίσκεται?
16 Οκτωβρίου, 2019
Τώρα έχει φύγει. Απ ότι άκουσα θα επσιτρέψει.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2