Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έρωτας
Έχω διαβάσει πολλά θετικά για το συγκεκριμένο κατ/μα και είπα να το επισκεφτώ.
Μεσημέρι Σαββάτου λοιπόν και στην υποδοχή η Μαριάννα. Ευγενικότατη και με πολλή μαεστρία καθοδηγούσε πελάτες και κοπέλες.
Αφού παρέλασαν από μπροστά μου και με χαιρέτησαν μία-μία όλες οι κοπέλες,εγώ διάλεξα την Έλλη. Οπτικά ήταν στα γούστα μου και την προτίμησα μια και ήταν μία από τις δύο Ελληνίδες. Η άλλη, η Ζωή, ήταν η επιλογή άλλου πελάτη. Δεν είμαι ρατσιστής, αλλά επειδή ήταν η πρώτη μου φορά στο "μαγαζί", προτίμησα Ελληνίδα για να μπορώ να πω και καμιά κουβέντα.
Η Έλλη θα μπορούσε να είναι η κοπέλα της "διπλανής πόρτας". Άνετη, ευχάριστη και καλό μασάζ, πάντα για τις απαιτήσεις μου.Σαν πρωτάρης στο συγκεκριμένο χώρο, άφησα τις πρωτοβουλίες στην Έλλη και δεν το μετάνιωσα.Χάδια, γλωσσόφιλα,στοματικό χωρίς-αφού με ρώτησε-και γλείψιμο εκ μέρους μου,μια και έδειχνε το απολαμβάνει.Είχα πάρει το πρόγραμμα των 50€,οπότε αφού και δεν ήξερα που βρισκόμαστε χρονικά, τελείωσα στα χέρια της και αυτή στο στόμα μου!
Η εμπειρία μου,ήταν πολύ καλή και ¨αναγνωριστική". Ανυπομονώ να βρεθώ ξανά μαζί της!!!
Συνεχίζεται.....
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2019
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Μέλος
Εγγραφή:
30 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
200
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bossthestar, kwstasxat, flynow

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2019
Ελλη και παλι ελλη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1